Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego: http://www.wykop.pl/wpis/14789593/mirki-w-ktora-strone-najlepiej-uciec-od-cywilizacj/

Na cel obrałem sobie #peru / #boliwia / #chile + ewentualnie "gdzie nogi poniosą". Ponieważ uwielbiam góry, w #tatry zdobyłem już wszystko co się dało (prawie :>), europejski dach też już zaliczyłem, to będzie świetna okazja zaatakować coś znacznie grubszego: Aconcagua i spełnić marzenie sprzed niemal 10 lat (sam pobyt w #andy już będzie jego sporą realizacją). Dodatkowo chlapnę sobie Ayahuasca #narkotykizawszespoko co też od dawna chodzi mi po głowie - no i ogarnę cały ten szit z inkami w tle :).

Niecałe 3 miesiące temu rzuciłem swoje dotychczasowe życie w kilka chwil i wyemigrowałem - nie w celach zarobkowych, dobrze się miałem - do #szkocja. Od początku wiedziałem, że nie jest to docelowy punkt, ale dużo szybciej niż zakładałem ciągnie mnie dalej.

Brzmi kolorowo, jakie wyzwania?

1. Nie jadę sam - do tego mam bagaż w postaci #rozowypasek i 4 letnie dziecko
2. Mam pieniądze żeby zrobić to już, ale z wielu czynników (w tym 3. nauka #hiszpanski) przygotowania będą trwały około 4 - 6 misięcy i w tym czasie chcę odłożyć na to z bieżących zarobków. Na szczęście #unaswuk bez większej spiny damy radę.
4. Jestem semi-nerdem więc sporo będzie mnie kosztował detoks od komputrów
5. Obkupić się w outdoorowy stuff

Więcej obaw i trudności nie wyliczam, bo mam zamiar orać je jak Korwin lewaków już na miejscu.
Chętnie skorzystam z porad oraz konstruktywnej krytyki doświadczonych w czymkolwiek z wymienionych tu wyzwań, które sobie stawiam. Chętnie też posłucham dlaczego warto, a malkonentów wiadomo - gorąca namawiam do:


Piszę to też aby mieć formę zobowiązania, które w ciężkich chwilach będzie mi przypominać, że mirko nie wybacza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jestem tu z Wami nieoficjalnie od ponad 8 lat, #atencja się nie zgadza, ale czuje się jednak jako członek (#niebeniz) tej sporej już społeczności.

Pobierz blacktyg3r - Nawiązując do tego: http://www.wykop.pl/wpis/14789593/mirki-w-ktora-stro...
źródło: comment_sPxrumoqQp0A6EOP7HVHj9vCbAHWYqkv.jpg
  • 3