Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy obsługiwałam młodą Amerykankę. Standardowe pytania o drogę, przystanki, taksówki. Dziewczyna uśmiechnięta i bardzo miła. Wyciąga pieniądze by zapłacić, patrzę a tu "stare" (wycofane z obiegu kilkanaście lat temu) 50 złotych. Informuję ją o tym a ona wyjmuje 100 złotych też wycofane. Pytam skąd to ma, okazało się, że pan w taksówce wydał jej tymi starociami resztę. Zrobiło mi się tak głupio i smutno... #pracbaza #truestory #sadstory
  • 97
  • Odpowiedz
  • 54
@depatry: mi złotówa chciał kiedyś też zrobić kuku to mu odpowiednio zasugerowałem że głupich na pokładzie nie ma. Zaczęło się od podwózki na firmową imprezę 4 osób ze mną włącznie. Jedziemy sprawdzam trasę na Google niby wszystko gra. Zatrzymujemy się trzeba płacić, pan dostaje 50zł i mówi, że to fałszywe. Hmm widziałem jak koleżanka wyjmowała banknot z bankomatu więc myślę - nie możliwe. Po paru minutach zabrałem mi banknot i patrze....
  • Odpowiedz
@ElCidX: W sumie nie ma się czemu dziwić. Pewnie 2/3 wykopu to dzieci 16-18 lat. Oni łykną wszystko, już setki razy pokazano jak łatwo manipulowac wykopkami. Sam kiedyś dla testów założyłem konto z różowym paskiem i seksi awatarem i w ciągu minut miałem festiwal stulejarstwa.
  • Odpowiedz