Wpis z mikrobloga

Planowałem nie iść na wybory i mieć #!$%@?. Ale po przejrzeniu tagu #debata i masowe bóldupienie chłoptasiów z #4konserwy na Razem i Adriana Zandberga wiem, że jednak warto oddać na nich głos... choćby dla samej wizji zbiorowych skurczy zwieraczy i wyrywania przetłuszczonych włosów z głowy kucy gdyby się okazało, że jednak dostali więcej głosów od pajaca w muszce. Jakie to by było rozkoszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #razem #partiarazem #wybory #oswiadczenie #neuropa #zandberg #polityka
AntyBohater - Planowałem nie iść na wybory i mieć #!$%@?. Ale po przejrzeniu tagu #de...

źródło: comment_p6YEo9pY48Ndb9lIOahOfm5Ao0Utof0V.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@AntyBohater:

Wykorzystujesz wywalczoną po wielu latach niewoli możliwość demokratycznego wyboru swojego władcy do tego, żeby wkurzyć małą grupkę ludzi na portalu internetowym, których nigdy w życiu nie spotkasz, a nawet nie zobaczysz osobiście? Jesteś taki szalony i dojrzały xD
  • Odpowiedz
@YodaMonster: czy wy nie jestescie w stanie pojac, ze konserwy szkaluja razem nie dlatego, ze maja jakiekolwiek szanse na wejscie do sejmu i zabiora jakikolwiek glos korwie/kukizowi, tylko dlatego, ze to neomarksistowskie #!$%@? ktore chca ograniczyc nasza wolnosc i spowolnic nasz rozwoj?
  • Odpowiedz
@asenjo: Rozumiem rozbieżność poglądów ale niektórzy ludzie zacierają ręce na myśl że będą mogli nic nie robić i zbierać socjal to i lewica ma swój stały elektorat nie ważne jakich debili by nie miała. Nie ma co się spinać o kolejnego z wielu śmiesznych żydków. Za późno się pojawił by wejść.
  • Odpowiedz