Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Jedziesz pociągiem
3. Daleka podróż - prawie 11h
4. W twoim przedziale razem z tobą 7 osób, dosyć ciasno
5. Do przedziału wchodzi Grażyna +50 lat, +100kg wagi
6. siada naprzeciwko Ciebie
7. Wyciąga z siatki kebaba z czosnkiem
8. Ja.#!$%@?.png
9. Gracha ze smakiem zajada się a cała reszta pasażerów zakrywa nosy od intensywnej woni czosnku
10. Wyjdź na korytarz
11. Po paru minutach zauważ, że Grażyna kończy konsumpcję kebaba
12. dzięki.ci.panie
13. Wróć do przedziału
14. Grażyna wyciąga prince polo xxl i pochłania całe w trzech gryzach
15. 10 sekund później otwiera paczkę jakichś czekoladek karmelowych, zjada je garściami
16. rozejrzysz się, wszyscy współpasażerowie mają niezłą bekę
17. Po zjedzeniu czekoladek Grażyna otwiera paczkę jakiejś mieszanki studenckiej
18. Wciąga wszystko jak odkurzacz
19. ja.#!$%@?, można by tym wykarmić połowę ludu Timoru wschodniego
20. Gracha pozostawiła masę okruchów na ziemi i siedzeniu po czym wychodzi z przedziału ani do widzenia ani pocałuj mnie w dupę
#gorzkiezale #pkp #podroze #grazynkawpodrozy
  • 20
  • Odpowiedz
20. Gracha pozostawiła masę okruchów na ziemi i siedzeniu po czym wychodzi z przedziału ani do widzenia ani pocałuj mnie w dupę


@rales: nie czaje tego zwyczaju. Rozumiem jak z kimś nawiążesz kontakt w przedziale, to wtedy się żegnasz. Ale jak z nikim nawet spojrzenia nie wymieniłeś, pierwszy i pewnie ostatni raz widzisz się z jakimiś ludźmi, to jakie 'do widzenia'.
  • Odpowiedz
@rales: jak wchodzisz do kina, teatru, baru, klubu, czy autobusu, to też się odrobiną kultury wykazujesz i każdemu mówisz dzień dobry i do widzenia? Czy witasz się ze swoimi znajomymi, ewentualnie znajomym barmanem i z nimi żegnasz?
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: zauważyłeś inny układ siedzeń w busie? W pociągu ludzie są usadzeni mniej więcej jak przy stole, co sprzyja nawiązaniu kontaktu i trochę utrudnia ignorowanie. Oczywiście każdy sam wybiera jak zachowa się w tej sytuacji i nikt nie każę Ci się witać ze współpasażerami. Możesz wsiąść i zająć miejsce bez słowa.
  • Odpowiedz
@rales: jedzenie w pociągu śmierdzących rzeczy i głośne #!$%@? przez telefon w przedziale to najbardziej denerwujące rzeczy ever. Plus oczywiście rozkręcanie ogrzewania na maxa gdy 8 ludzi siedzi obok siebie jak śledzie.Dodać można zdejmowanie butów, wychodzenie co 5 min do kibla taranując wszystko i wszystkich, słuchanie muzyki tak,żeby inni też mogli posłuchać i zdejmowanie toreb z miejsca na bagaże minimum 5 razy podczas godzinnej podróży. Coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@pokpok: Grażyna miała taką zakładkę do książki "Czytaj w podróży" a ja się zastanawiałem czy jej nie pomyliła z "Żryj w podróży"
  • Odpowiedz