Wpis z mikrobloga

Mirki, ciągle mam dylemat, mianowicie robić wiosną kat A, czy kupić najpierw 125cm? Dodam, że motocykl ma mi słuzyć na weekendowe przejażdżki wokół komina, ewentualnie na trasę około 40km. Co myślicie?
Edit, jedyne doświadczenia z dwoma kołami to kilka razy skuter ;)
#motocykle #125cc #bojowka125cc
  • 38
@tomkkoo: lepiej dla Ciebie będzie zrobić prawko i kupić większe moto. Na prawku powinni Cię czegoś nauczyć w dobrej szkole. Na 125 wsiadziesz bez żadnego przeszkolenia w jeździe na moto i może się wbrew pozorom skończyć gorzej
@b3liaR: no ale chyba kpisz, ze w 30h nauczy sie jezdzic 600cc... nauczy sie conajwyzej jak zdać... zreszta z kazda kategoria tak jest ;) nawykow i właściwej jazdy i tak sie uczy kazdy samemu potem ;)
@Czarface: o kurde, to powinienem już dawno się zabić na swoim 98 konnym potworze.
@b3liaR: nie da się na kursie nauczyć wszystkiego pod egzamin i potem jeździć dla funu i uczyć jazdy. Na egzaminach jest pełno pierdół, które trzeba spełnić, bo sobie tak życzą, a nie dlatego, że to się przyda potem i niestety w 30h musisz się ich wyuczyć.
@tomkkoo: Mam kategorię A od kilku ładnych lat, do zeszłego roku było to bardziej z sentymentu i racji posiadania ładnych zabytków, którymi od czasu do czasu jeździłem. W zeszłym roku postanowiłem kupić coś do jazdy po mieście. Nie czułem się zbyt pewnie między samochodami, więc zdecydowałem się na początek na 250ccm i w połowie sezonu wiedziałem, że to jest za mała pojemność do wygodnej jazdy. Każdy jest inny i ktoś może
@tomkkoo: jeśli już na wiosnę robisz prawko, to nie opłaca Ci się kupować 125. Szkoda kasy. Gdyby to była kwestia przejeżdżenia sezonu, bo prawko byś zaczął koło sierpnia, to być może, ale tak to nie. Kup sobie teraz porządne ciuchy i kask korzystając z przecen na koniec sezonu.

potem zobaczysz w czym się będziesz najlepiej czuł - poproś instruktora, żeby dał Ci się przejechać na różnych maszynach - i Gladius, i