Wpis z mikrobloga

Zakupy w biedronce sobie robie.
Coś tam coś tam i pety.
Sprzedawczyni: a mogę od Ciebie dowód prosić?
Ja: jasne ;)
S: jezu, przepraszam PANIĄ, aż mi teraz głupio.

I tak się żyje mając 26 wyglądając na 16 ;)
#truestory
  • 61
  • Odpowiedz
@support: po primo - nikt nie traktuje cię poważnie.No bo powiedzmy sobie szczerze facet co ma 24 lat i wygląda jak dzieciak 17-18 letni to raczej wzbudza uśmiech politowania nawet jak jego zachowanie jest nienagane
po secudno,dziewczyny nie przepadają za dorosłymi chłopcami,facet jak skończy te 20-21 lat i nie wyglada jak facet to jego wartość mocno spada
po trzecie,często tacy faceci mają mnóstwo kompleksów i czują się gorsi

Sumując-#!$%@?
  • Odpowiedz
@nint: W listopadzie skończę 29, ostatnio kasjerka poprosiła mnie o dowód, gdy kupowałam jedno głupie piwo, no, nawet pół-piwo, bo o smaku brzoskwini. ()
Gdy miałam 21 lat i uczyłam się w szkole policealnej mieszczącej się w budynku jednego z gimnazjów, dostałam zjeby od woźnej za brak butów na zmianę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nint: Ja raz proszę jedną dziewczynę, a się okazuje, że rocznik 91, starsza ode mnie 6 lat, ale co tam. Sprzedałem pety i już więcej nie zapytałem. Raz też prosiłem babę 55 lat o dowód, bo wyglądała na żula i miała przy sobie kartę bankomatową, więc pomyślałem że może znalazła, tym bardziej, że nie wiedziała jak działa karta zbliżeniowa. Zobaczyłem, że zgadza się z imieniem i nazwiskiem na karcie więc luz.
  • Odpowiedz
@pablosik: Zwiedzam Polskę, w kilku krajach Europy też byłem. Na tę chwilę zaliczam bardziej festiwale muzyczne niż zwiedzam, ale najważniejsze. Nie pale ().

Niemniej jednak palenie to jeden z najgorszych nałogów zaraz po koprofagii #pdk
  • Odpowiedz
@nint: 2 dni temu tez mnie poproszono o dowód i jeszcze powiedziała, ze nie wie w jakim jestem wieku, a ja 29lvl :P nie jest źlee :D
  • Odpowiedz
@nint: Moja historia
miej 28 urodziny za miesiąc
babka prosi o dowód
liczy liczy i wyszło jej, że 18 urodziny będę miał za miesiąc
"przecież nie masz 18 lat!"

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Obserwator: ja mam 28 lat i rok temu przestali mnie pytać o dowód przy piwie (od 16lat), a jak wódkę kupuje cześć jestem pytany. Na powodzenie nie narzekam, nawet fajnie nieraz umówić się z młodą 20 a nie babka w two wieku bo myśli ze masz max 20 lat. W pracy mówią do mnie nadal z szacunkiem i są uśmiechnięci bo taki młodziak bada pacjentke. Przegrywamy to można być w umyśle
  • Odpowiedz