Wpis z mikrobloga

@Altru: czasem jak mocniej kichnę, to muszę przerzucić na bok to takie wiązadło, co jest na lewo i na prawo od krtani (tylko jedno z lewej strony, tak dla ścisłości). Tak tylko kciukiem posunę i git
@Altru: Cumplu krtań jest tak zbudowana że nie ma możliwości aby się przesunęła. Jest przytwierdzona do reszty wieloma więzadłami i ogólnie jeśli mógłbyś ją z zewnątrz przesuwać to wewnątrz działyby się niestworzone rzeczy. Najprawdopodobniej przesuwasz węzły chłonne, może tarczycę, albo jakiegoś tłuszczaka ale na pewno nie krtań. Niemniej jeśli Cie to niepokoi to idź do lekarza. Nikt Ci nic na 100% nie powie bez badania palpacyjnego.
@Altru: Mięsna kulka to może być migdal albo uj wie co, ogolnie jest tak że jak się człowiek maca to sie coś wymaca :D wcale nie jest powiedziane ze ta miesna kulka to cos złego. Idz do znachora jakiego nich doradzi.
@Altru: Jeśli faktycznie tak jest to musisz mieć albo bardzo elastyczne albo bardzo rozciągnięte więzadła i może to być cecha osobnicza, ja się nigdy z czymś takim nie spotkałem. Niemniej tak jak mówiłem jedynie lekarz będzie Ci w stanie coś powiedzieć.