Wpis z mikrobloga

Przeglądając dział z pracą na olx zwróciłem uwagę, że od ponad pięciu miesięcy notorycznie pojawia się to samo ogłoszenie dotyczące pracy dla kierowcy kategorii C+E. Zaciekawiony dlaczego nie cieszy się ono żadnym zainteresowaniem, postanowiłem wysłać wiadomość z zapytaniem o szczegóły. Niestety odpowiedź uzyskałem w tonie lekko 'pretensjonalnym', aczkolwiek wywnioskowałem z niej, że poszukiwany jest frajer, który będzie miał płacone za każdy przejechany kilometr, bez żadnej podstawy. Prawdziwy Janusz Byznesu.

#olx #januszebiznesu #polska #praca #cebuladeals
bubool - Przeglądając dział z pracą na olx zwróciłem uwagę, że od ponad pięciu miesię...

źródło: comment_0hqaRMvzRSr2MoCuOwGNmUyS4gNRPJ0P.jpg

Pobierz
  • 27
@bubool: nie ma co nawet z takim rozmawiac. Pracy jest a pracy dla osob z C+E. W firmie gdzie pracuje ojciec potrzebuja np od reki kierowcow, bo nie maja pelnej obsady (frachty stale pod TNT) a placa spoko.
@bubool: Może facet ma stałe kursy że tak śmiało pisze o 2000 tysiącach km tygodniowo, to wychodzi 280km dziennie więc bardzo mało na wielkim lajcie z wolnymi weekendami wychodzi natomiast 400km dziennie to tyle co nic . Więc jeśli gość ma stałą trasę to nie jest to jakoś tragiczna kasa i warunki. No i grzecznie zapytał Ciebie było odpowiedzieć jak człowiek czego oczekujesz, było zapytać jego o szczegóły a nie żale