Wpis z mikrobloga

klubów tylko dla homo


@krasecz: Nie ma klubów tylko na homo, każdy może tam wejść i się bawić ze znajomymi. Po prostu w takim klubie nie bądź zdziwiony/nie atakuj jeśli jakiś facet by z tobą flirtował.
  • Odpowiedz
tak, małżeństwo to też może być dwóch tatusiów;


@koroluk: troszkę popłynąłeś
małżeństwo to mąż i żona - a tatuś to jest RODZIC
nie baw się słowami w celu naciągania znaczenia do swoich potrzeb
  • Odpowiedz
Bo to zachowanie homofobiczne.

@artpop: Na jakiej podstawie tak sądzisz, skoro koleś nie podał swojej orientacji seksualnej? Może jest dendrofilem?

@zakowskijan72: Dendrofilia nie jest orientacją seksualną tylko parafilią. Orientacje seksualne są trzy - heteroseksualizm, homoseksualizm i biseksualizm.
  • Odpowiedz
@kylkson: Mimo, że na samą myśl o stosunkach homoseksualnych jest mi niedobrze, bo jestem hetero, to gardzę tymi co dehumanizują homoseksualistów. To jest ich i wyłącznie ich sprawa co między ze sobą robią, nikt nie musi się nad tym zastanawiać.
Tak tylko wspomnę, że brzydzi mnie myśl o tym, że starzy albo grubi ludzie uprawiają s--s. Dla wielu ludzi jest to obrzydliwe. Ale nie słyszałem nigdy, żeby ktoś atakował tychże
  • Odpowiedz
@artpop: Co nie zmienia faktu że sama nazwa wskazuje na to że homofobia jest strachem przed gejami a nie niechęcią/nienawiścią do nich. Nie znam powodu dla którego ktoś uznał że fobia nagle oznacza niechęć.
  • Odpowiedz