Wpis z mikrobloga

@kylkson: Jak ja #!$%@? nie mogę tych spotterowych zjebów. Wszyscy najwięksi moralizatorzy, spece od orientacji seksualnej, kościoła i polityki - a jak wejdziesz na profil takiego gościa to się łapiesz za głowę i musisz przejść trzy razy po pokoju z żenady. I żeby nie było (konserwa here) ale daleki jestem od tego, żeby się tak użalać na publicznym fanpejdżu nad tym kto gdzie wkłada swojego małego. A w komentarzach pewnie: "HEHE
  • Odpowiedz
@desensitization: takie rzeczy najczesciej postuja patole. Analogiczna sytuacja jest w przypadku imigrantow "ekonomicznych" , #!$%@?ąc juz od tego kto ma racje, to najglosniej postuje to patola... bedaca na emigracji zarobkowej. ##!$%@?
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Ale zdajesz sobie sprawę, że homofobia wcale nie musi spełniać definicji fobii? Z tego samego powodu, dla którego powierzchnie hydrofobowe nie boją się wody, a samochody tak naprawdę nie chodzą.

Chociaż, szczerze mówiąc, preferuję określenie „heteroseksizm” ;s
  • Odpowiedz
tak tylko

https://pl.wikipedia.org/wiki/Fobia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Homofobia

Tak zupełnie obiektywnie PE zrobił #!$%@?ę z logiki. Fobia to nieuzasadniony lęk przed czymś (w skrócie)

Do homofobii dopisali jeszcze "niechęć" XD

pozdro 600

@jack-lumberjack: Wikipedia nie jest słownikiem i jej rolą nie jest definiowanie słów. Równie dobrze mógłbyś stwierdzić, że starzec nie jest określeniem osoby w podeszłym wieku, gdyż ta encyklopedia po wpisaniu tego hasła wskazuje tylko rodzinę roślin, doświadczonego mnicha, wzgórze i jezioro.

Wiktionary z
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: nikt nie twierdzi, że definicja z Wiki jest z dupy. Podobnie jak nikt nie twierdzi, że "starzec" nie jest określeniem rodzaju roślin. Wskazuję tylko, że Wikipedia nie podaje wszystkich znaczeń słowa "fobia", podobnie jak w przypadku słowa "starzec".
  • Odpowiedz
@artpop: nie uważasz, że fakt istnienia klubów tylko dla homo jest bardziej nietolerancyjny, bo z tego co się orientuje to nie słyszałem o klubach hetero only
  • Odpowiedz