Wpis z mikrobloga

@pavel202: - 5.5 Inch Screen, 1920*1080 Pixel
- MTK6755 2.0GHz 64bit Deca Core
- Band: GSM 850/900/1800/1900MHz, WCDMA 850/900/1900/2100MHz, FDD-LTE B1/B3/B7/B20, Support 2G & 3G & 4G LTE Network
- 4GB RAM + 32GB ROM
- 21 MP Back Camera + 8 MP Front Camera
- Android 5.1 System

Najpewniejsze jest to bo najczęściej się przewija w ofertach chińskich sklepów ale pewniakow nie ma bo póki co elephone informuje tylko o
@vegaushp: O widzisz, tej informacji jeszcze nie widziałem. Najczęściej widziałem, że ma mieć 1 procesor octa core i drugi jakiś dwurdzeniowy. Gdzie indziej widziałem że ma mieć 1 procesor 4 rdzenie x 1.4 GHz, 1 procesor 4 rdzenie x 2 GHz i jeden 2 rdzenie x 2,5GHz. Różne są informacje na temat wbudowanej pamięci. Widziałem 16GB i 32GB.
Dziękuję bardzo za pomoc!
@pavel202: Będzie działać na 10 rdzeniowym helio x20 i to jest pewne. A co do pamięci to pewnie będzie z parę różnych wersji bo zawsze tak się robi. Ja ogólnie raczej bym nie napalał na elephona bo jeszcze dużo im brakuje do dobrych telefonów. Póki co oferują jedynie ładne rendery na zdjęciach a w praktyce to już różnie bywa. Jest coraz lepiej ale może dopiero z elephone p13000 będzie dobry.
@vegaushp: Jaki byś telefon w takim razie polecał w tej chwili? Budżet niewielki, około 800 zł (Ten Elephone P9000 jest na Aliexpress za 230 $). Chciałbym coś lepszego od tego co mam teraz - MyPhone Luna.
@pavel202: Póki co to jest wystawiony w przedsprzedaży a daty premiery jeszcze nikt nie zna. Nie ma co kupować czegoś w ten sposób bo często cena się zmienia, chińczyk nie chce wysłać i takietam. Dodatkowo nie ma co się napalać na cyferki bo nic Ci nie przyjdzie z posiadania super procesora kiedy reszta telefonu to gówno.
W twojej cenie najlepsze będzie albo meizu mx4 albo Xiaomi redmi note 2.