Wpis z mikrobloga

O k---a, r--------m się. W wiosce koło mojego miasta otworzyli ''super market'', ogólnie wielkie poruszenie, grażyny (serio grażyny.) o------e jak na wizyte w luwrze, spacerują między regalami. Ale to.. to r-------o wszystko
Januszo-dj z konsolą, n------a krawczyka i w między czasie gada o promocji łopatki wieprzowej.
Pozdro
Nie chodzi mi o to, żeby pośmiać się z ludzi, ale z mentalności Polaków, zwykły supermarket.. Gdzie my żyjemy w PRLu?
#ochuj #wtf #supermarket #truestory #coolstory #wtf #dj
t.....i - O k---a, r--------m się. W wiosce koło mojego miasta otworzyli ''super mark...

źródło: comment_Qu3YbNggwjVhNzHMoh0E5xxEMG2eVGg4.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ttinyowski: Gdyby to był market to mógłby mieć otwarcie zwykłe. Ale to jest Supermarket - tak więc otwarcie na pełnej ku@$@ balony, dj, szampan. Nie wiem czemu się czepiasz.
  • Odpowiedz
@ttinyowski: lol przecież przy kazdym otwarciu większego sklepu tak jest. W Kielcach jak tesco 24h otwierali ponownie PO REMONCIE to też był wodzirej, tzn chodził po sklepie gadał o promocjach i konkursach.
  • Odpowiedz
@ttinyowski: Nie rozumiem co w tym dziwnego, że coś co jest dla kogoś nowe jest przeżywane z ekscytacją. Trzeba szydzić nie z ludzi tylko z c------j gospodarki, rządu, władz lokalnych, że miasta są zacofane, smutne jak p---a, brak inwestycji w kulturę, brak pieniędzy w portfelach ludzi na kulturę, rekreację inną niż ta w postaci marketowych festynów.
  • Odpowiedz
Trzeba szydzić nie z ludzi tylko z c------j gospodarki, rządu, władz lokalnych, że miasta są zacofane, smutne jak p---a, brak inwestycji w kulturę, brak pieniędzy w portfelach ludzi na kulturę, rekreację inną niż ta w postaci marketowych festynów.


@far_away: ale za to wszystko co wymieniłeś odpowiedzialni są właśnie jacyś ludzie a ty na początku piszesz żeby nie szydzić z ludzi :D
  • Odpowiedz
@far_away: ale za to wszystko co wymieniłeś odpowiedzialni są właśnie jacyś ludzie a ty na początku piszesz żeby nie szydzić z ludzi :D


@Namarin: Takim tokiem rozumowania można stwierdzić, że za wszystko na świecie są odpowiedzialni wszyscy (pośrednio, bezpośrednio) za gwałty, za c-----e masło w markecie, bambusa mieszkajacego w lepiance z gówna gdzieś w afryce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz