Wpis z mikrobloga

Dziś współczuję tym, którzy odpowiadają za fanpage #upc na fejsie.

Dla niezorientowanych: UPC wprowadziło jakiś czas temu nowe pakiety canal+, pozmieniali listy kanałów itd, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo do końca września osoby posiadające stare pakiety miały dostęp do kanałów z nowej oferty. Teraz, gdy zaczęła się euroliga, a po przerwie na reprezentację wróciła liga angielska, mleko się rozlało. Osoby posiadające stare pakiety canal+ straciły dostęp do kanału canal+ sport2, na którym transmitowana jest właśnie liga angielska i euroliga.

Co prawda kilka tygodni temu UPC rozesłało newsletter, w którym informowało o upływającym okresie promocyjnym i zmianach w liście kanałów (pic rel), ale nie wynikało z niego w jasny sposób, że abonenci stracą dostęp do c+ sport2.

9zł miesięcznie to nie majątek i kiedy rano spojrzałem na plan transmisji, to od razu zamówiłem nowy pakiet. Nie dziwię się jednak #!$%@? ludzi. Niestety na włączenie pakietu UPC ma 24h i Tottenham-Liverpool muszę oglądać na streamie. Dodatkowo pewnie niedługo przyjdzie mi płacić za #elevencwel, bo oglądanie tego przez internet to jakaś niemożliwość. No chyba, że UPC nie włączy ich do swojej oferty, ale wtedy wróżę im potężny odpływ klientów w przeciągu roku. W każdym razie tu 9zł, tam pewnie kolejne 10, ziarko do ziarka i na obiad zwów kasza.

#upccwel tak samo jak #vectracwel.
ostoja - Dziś współczuję tym, którzy odpowiadają za fanpage #upc na fejsie. 

Dla n...

źródło: comment_InsY9jpJaxS8gmdrJErtr2Am5OmpjqQ5.jpg

Pobierz
  • 7
W tym kraju chcesz być uczciwy, płacić za oglądanie meczów zamiast oglądać jakieś zasrane streamy, a janusze biznesu i tak kombinują, jakby cię tu wydymać na dodatkowe 10zł.

@ostoja: o to to. UPC w Polsce leci w ciula nie od dziś. Który to już raz zmieniają regulamin, ofertę w trakcie jej trwania. Polecam komentarze #!$%@? klientów na fp UPC oraz to co dzieje się w polskiej części twittera.
I gwoli wyjaśnienia,
9zł miesięcznie to nie majątek i kiedy rano spojrzałem na plan transmisji, to od razu zamówiłem nowy pakiet. Nie dziwię się jednak #!$%@? ludzi. Niestety na włączenie pakietu UPC ma 24h i Tottenham-Liverpool muszę oglądać na streamie.


@ostoja: A było zadzwonić na infolinie a byś miał w ciągu 15 minut i jeszcze jakiemuś ludziowi dał zarobić. O ile byś nie dostał zawału czekając kilkanaście minut na połączenie z konsultantem ( ͡