Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy Chińczykom można ufać, myślicie że kurtka za 70$ może faktycznie mieć #goretex? Z tego co widać na fotach, na guzikach i podszewce jest branding Jacka Wolfskina, na metkach nie ma nic albo jest wymazane, a my friend zapewnia że to prawdziwy gore. Już tyle sklepów w PL sprawdziłem pod kątem kurtek #outdoor i albo mi się nie podobają, albo kosztują prawie tysiaka lub nawet dwa ;) A potrzebuję kurtki na gorszą pogodę w mieście i w #gory, choć unikam ekstremalnych warunków ale zdarzało się chodzić po 2-3 dni w deszczu. Przy czym po 1. dniu wszystko mokre xD


Chyba żeby postawić na taką kurtkę z ew. dodatkowym impregnatem, a na gorsze warunki dodatkowa pelerynka? Mam taką żółtą i spisuje się całkiem nieźle, szczególnie że mieszczę się w niej z plecakiem, to nic nie moknie.
#aliexpress #cebuladeals

http://www.aliexpress.com/item/Fashion-new-brand-outdoor-men-jacket-breathable-wear-resistant-windbreaker-autumn-winter-cardigan-Sports-Overcoat-Outerwear/32285239236.html
szoorstki - Nie wiem czy Chińczykom można ufać, myślicie że kurtka za 70$ może faktyc...

źródło: comment_1LRnt3e2LPejgi5UeJKBnvdJnDxGJmlk.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szoorstki: tak, kurtka utrzymuje świetnie temperaturę, ma się wrażenie że cały czas jest około 23 stopni C taka temperatura optymalna, ani za ciepło ani za zimno, jest też nieprzemakalna i została już sprawdzona w deszczu szczerze mam wątpliwości czy to podróbka czy kurta była szyta na boku w fabryce northa face, wykonanie jest naprawdę doskonałe
  • Odpowiedz
@stg44: Nie chce chodzić w wojskowych ciuchach ;)

@Mtyrio: Nieźle, co to za sprzedawca? Bo to zazwyczaj od nich zależy na jaką jakość się nastawiają. Teoretycznie ten sam przedmiot podobno od jednego sprzedawcy może być do niczego, a od innego będzie dobry - tak wynika z tego co piszą na #telchina np. o butach (fotka identyczna, a realny przedmiot się mocno różni ceną i między jednym
  • Odpowiedz
  • 0
@fanfarek: ciezka decyzja, ale chyba tak :p choc widzialem w sklepach ze wiekszosc ciuchow jest z Bangladeszu, wiec te chinskie to chyba faktycznie podrobki a nie rzeczy szyte na boku w tej samej fabryce co oryginalne :p
  • Odpowiedz
@fanfarek: Dzisiaj chodziłem po sklepach i fajne kurtki są za 1,5k. Trochę przegięcie xD A te za 600-800 są jak szmatki z ceraty, choć niby z membraną i dobre marki... to nie wyglądają dobrze i jakoś wolałbym nosić za taką kasę coś przyjemniejszego w dotyku.
  • Odpowiedz