Wpis z mikrobloga

Wczoraj pisalem o MIASTACH POLSKI

Dzis kontynuuje swoje zachwyty nad #wroclaw

Prosze panstwa, przedstawiam wam kamienice Art Deco z ulicy Prusa we Wroclawiu

Prosze drogich kolegow z #poznan #krakow #lodz #gdansk #warszawa #katowice #szczecin #lublin o pokazanie mi kamienicy z waszego miasta, ktora jest bardziej imponujaca!

Rekawica zostala rzucona - pora przejsc do konkretow, ktore miasto to polski Wieden!

#architektura #fotografia #oswiadczenie
Zyd_Suss - Wczoraj pisalem o MIASTACH POLSKI

Dzis kontynuuje swoje zachwyty nad #w...

źródło: comment_hfhvScHkATFMV2VPPjj90v3TFqqMizY2.jpg

Pobierz
  • 242
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Ta kamienica jest wspaniała, niestety okolica jest tragiczna.
Park pełen żuli i cyganów po drugiej stronie ulicy.
Masa zaniedbanych budynków zaraz obok.
Co nie przeszkadzało właścicielowi kosić o ile dobrze pamiętam 12-15k za metr w tym przybytku ;-)
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Fragmenty Wrocławia są całkiem ładne, ale prawda jest taka, że najpierw miasto ma być funkcjonalne, użyteczne, bezpieczne i ma oferować porządną pracę. Wygląd jest dla gogusiów. Przy obecnej sytuacji na świecie, cierpieniu i skrajnym wyzysku, skupianie się na poprawie wyglądu jest czymś wręcz obrzydliwym i prymitywnym. Taka jest też niestety zdecydowana większość ludzi na świecie.
  • Odpowiedz
Wroclaw to taka dziura, ze nawet jakbym dostawal tam dwukrotnosc tego co tutaj, to bym sie tam nie przeprowadzil. ; )
W konkursie na najgorsze miasto Polski ma pierwsze trzy miejsca.
  • Odpowiedz
@Hatespinner: W jakim sensie dziura? Mieszkałem w kilku polskich dziurach i Wrocław jakoś nie kojarzy mi się w dziurą. Chyba, że spojrzymy z perspektywy europejskiej... ale wtedy każde polskie miasto będzie nędzną dziurą.
  • Odpowiedz
Kamienica pod Gorgona, Wroclaw


@Zyd_Suss: to jest moja ulubiona kamienica, zawsze jak idę do rynku to się na nią gapię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strasznie fajny wątek swoją drogą, lądujesz w obserwowanych, dzięki cumplu!
  • Odpowiedz