Wpis z mikrobloga

@Jason_L_McCabe: wyjdź z piwnicy, ożeń się i nie bierz każdej wypowiedzi dosłownie. Chodzi ogólnie o sytuacje, gdy kobieta potrafi być wiecznie czymś zajęta, ignorować cię bo musi coś zrobić, a jak ty sobie chcesz pograć w spokoju, gdy ona ma więcej czasu, to zaczynają się pretensje.
  • Odpowiedz
@krzysssi33k: ooo jaka riposta, jak ktoś nie ma durnych problemów w życiu to pewnie siedzi w piwnicy i nigdy nie miał kobiety, aż się zwinę w kłębek i zacznę ssać kciuka tak zostałem zmasakrowany ;)

a tak serio - a może Ty coś zmień w swoim życiu skoro masz takie problemy? :)
  • Odpowiedz
Muszę napisać jej komentarz:

"świetnie wyglądasz kochana"...

Szmata ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak mnie więcej traktuje wszystkie te komentarze ludzi którzy wchodzą sobie nawzajem w dupę na fejsiku i lajkują te swoje zdjęcia pisząc denne komentarze.
  • Odpowiedz
@cmd_: Ja #!$%@?ę, ale to jest prawdziwe. :D Jako osoba nie posiadająca fejsbuka/ instagramua za cholerę nie mogę zrozumieć tej patologicznej chęci dzielenia się ze wszystkimi byle gównem w internecie (mowa tu głównie o płci pięknej).
  • Odpowiedz
@Charles_Bukowski:. A wiesz co jeszcze istnieje? Snapchat, który służy do wysyłania głupich zdjęć/filmików opatrzonych durnym komentarzem, które wysyła sie, by wszyscy wiedzieli co robisz na bieżąco. Jestem na drugim roku i widzę, jak na wykładach niby dorośli ludzie robią sobie samojebki z glupimi efektami i przeżywają 'snapy' innych.
  • Odpowiedz