Wpis z mikrobloga

Żenujące pytanie, użytkowniku WelcomeToGunShow. Czym Ci tak zawinili Cyganie, że tak o nich piszesz? Wywołujesz dyskusję jacy to oni źli. Ja nic do nich nie mam, nigdy nie miałem z nimi nieprzyjemnych sytuacji. Ty za to powtarzasz stereotypy. To typowe dla Polaków malkontentów.
@WelcomeToGunShow: kiedyś wracając z dziekanatu zostalam zaczepiona przez cyganiche, która przysiegam ,że się nagle obok mnie zmaaterializowała ! nie mialam kasy bo wszystko na koncie i zaczełam jej pokazywac portfel,ze nie mam. Ona oczywiscie biadoli, ze ciaza,ze biedna... a ja durna balam się ze klatwę na mnie rzuci. jak odchodziłam zauwazyłam, ze mam w torbie kilka owoców,których i tak pewnie bym nie zjadła.... zawrociłam cchcialam jej dac bo witaminki sa dobre
@KlaksonWonsik: ze niby sobie zmyslilam historyjke? pozdrawiam. niczego udowadniac nie chce bo niby co mam udowadniac? nie mowie, ze sa zli, brudni itd. wprost przeciwnie, znam cyganow, ktorzy sa bardziej kulturalni niz np.polacy. podzieliłam się jedną z sytuacji która mialamiejsce w moim zyciu, a Ty mi zarzucasz zmyslanie... xd