Wpis z mikrobloga

Eh różowe paski to chyba mają genetycznie #logikarozowychpaskow . Pod oknem płacz #rozowypasek lvl 3. Wybiega #rozowypasek lvl 30, pewnie matka.
- Co się stało?
- Łeee, łeee chłopaki.. Łeee,
Obok stoi #niebieskiepaski x2 lvl 8-10
- O wy małe gnoje, coście jej zrobili. Zaraz po wasze matki pójdę.
- My tylko się odsuwaliśmy jak rzucała kamieniami, a później jak nie mogła dorzucić to zaczęła płakać.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hah moja młodsza siostra też tak reaguje na wszystko, ale zawsze podchodzę i pytam się kogoś innego jak to wyglądało i ustalamy wspólne fakty (najczęściej sprawcą płaczu jest mój młodszy brat). Często płacze z błahej przyczyny albo sama jest winna swojego nieszczęścia. Zawsze próbuję ją udobruchać, ale jak dalej kontynuuje histerię to zlewam ją aż się nie uspokoi. A moja rodzicielka jest przykładnym różowym więc -CO JEJ ZROBIŁEŚ!! w stosunku do mojego
  • Odpowiedz
@ludzik:

Ale poniżej tego 5 roku życia płeć nie ma znaczenia, zachowania są takie same ;)

Ma, ma, chociaz to glownie zalezy od rodzicow, ale generalnie rodzice ucza corki #!$%@? zachowan juz gdy ma 2-3 lata. Biologicznie hormonow nie ma i plec nie ma znaczenia, fakt, ale gdy chlopak sie przewroci to zwykle jest "wstan i baw sie dalej", gdy dziewczynka sie przewroci to jest "moje biedactwo, KTO ci to
  • Odpowiedz