Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Dzisiaj rano wszedłem na mirko i moim oczom ukazały się nogi jednej z wypokowych #atencyjnyrozowypasek. Obraz ten wstrząsnął mną do tego stopnia, że uruchomił w mojej głowie ciąg myślowy, który doprowadził mnie do następujących wniosków.

#rozowepaski robiące #pokazmorde mają tak absolutnie niezgrabne ciało, że starają się przykuć do siebie #atencja mirków za pomocą odpicowanej magicznymi możliwościami kosmetyków twarzy.

#rozowepaski robiące #pokaznogi #pokazcycki #pokazpieroga itp. mają tak sromotnie #brzydkamorda, że wykorzystują inne elementy swojego ciała, aby zdobyć atencję.

Jednak nieco później doszedłem do wniosku, że powyższe teorie kompletnie nie mają głębszego sensu, a prawdziwą istotą #pokazcostam jest ukryte pragnienie, które tkwi głęboko w różowej podświadomości typowych atencjuszek.

W gruncie rzeczy, wykop jest ostatnim miejscem, na którym #rozowypasek powinien szukać atencji (przynajmniej z logicznego punktu widzenia). Czy naprawdę skupisko zapiwniczonych stulej, handlarzy samochodów, stulej, nerdów i stulej jest waszym stulejarskim zdaniem miejscem, w którym atencja różowego paska powinna wyrabiać dzienną normę?

Otóż macie rację...

#rozowepaski nie są tego świadome, ale każda z nich skrycie poszukuje romansu z mirkiem, a im jego stuleja mocniejsza, tym bardziej przyciąga mirabelki.

Dziękuję, pozdrawiam
  • 76
@emeraldio:
jeśli mówisz o #pokazmorde czy #pokaznogi to to dzieje się niemal cały czas w dowolnych miejscach. w szczególności w szkołach/uczelniach i miejscach pracy, gdzie miło patrzeć na takie różowe paski. jak widać nie ograniczają się tylko do internetu.

troszkę inaczej wygląda sprawa z #pokazpieroga czy też #pokazcycki (a w przypadku bardziej wstydliwych #pokaznogi itp). kobieta w tak bezpośredni sposób, przekraczająca własną granicę z poprzedniego akapitu, ukazująca swą gotowość do bliskiej
@emeraldio: tak. mowa oczywiście o pierwszym kontakcie (w ogólnym znaczeniu np. seria pierwszych randek). wiadomo, że #pokazcycki w związku z długim stażem wyraża inne potrzeby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeszcze jest grupa wyjątków, z którymi można pomylić niewiasty pasujące do ustalonej przez nas tezy. są to:
1. osoby niedojrzałe - #pokaz... może być środkiem do imponowania rówieśnikom, wyrażania swojej niezależności, czy szokowania otoczenia ("widziałaś minę tej
@zolwixx: Na dobre piwo zawsze chętnie, ale niestety #poznan tutaj. Nie mniej jednak koniecznie kiedyś trzeba się zgadać.

A nawiązując do dyskusji, zgodnie z tym co napisałeś punkt trzeci nie musi walczyć o atencję, w związku z czym można przypuszczać brak tej grupy wśród różowych robiących #pokaz.... Co za tym idzie atencjuszki na mirko to albo ambiwalentne dziewczynki z kompleksami albo fetyszystki...

@chaberr: Ale ja nie kwestionuję inteligencji wykopków,
@emeraldio:

jest jakieś stadium między 1 a 3. paski nie pokazują się non stop, ale od czasu do czasu pokażą kawałek siebie z kotem, z obiadem, z nowymi fitującymi butami. pełne 3 nie pokazuje się w necie, bo po co. pełne 1 wrzuca się przy każdej sposobności.

poznań troszkę daleko, ale kiedyś może zrobi się wirtualny panel wykopkowy, powoła neutralnych obserwatorów i poprowadzi dyskusję ( ͡° ͜ʖ ͡°