Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Dzisiaj rano wszedłem na mirko i moim oczom ukazały się nogi jednej z wypokowych #atencyjnyrozowypasek. Obraz ten wstrząsnął mną do tego stopnia, że uruchomił w mojej głowie ciąg myślowy, który doprowadził mnie do następujących wniosków.

#rozowepaski robiące #pokazmorde mają tak absolutnie niezgrabne ciało, że starają się przykuć do siebie #atencja mirków za pomocą odpicowanej magicznymi możliwościami kosmetyków twarzy.

#rozowepaski robiące #pokaznogi #pokazcycki #pokazpieroga itp. mają tak sromotnie #brzydkamorda, że wykorzystują inne elementy swojego ciała, aby zdobyć atencję.

Jednak nieco później doszedłem do wniosku, że powyższe teorie kompletnie nie mają głębszego sensu, a prawdziwą istotą #pokazcostam jest ukryte pragnienie, które tkwi głęboko w różowej podświadomości typowych atencjuszek.

W gruncie rzeczy, wykop jest ostatnim miejscem, na którym #rozowypasek powinien szukać atencji (przynajmniej z logicznego punktu widzenia). Czy naprawdę skupisko zapiwniczonych stulej, handlarzy samochodów, stulej, nerdów i stulej jest waszym stulejarskim zdaniem miejscem, w którym atencja różowego paska powinna wyrabiać dzienną normę?

Otóż macie rację...

#rozowepaski nie są tego świadome, ale każda z nich skrycie poszukuje romansu z mirkiem, a im jego stuleja mocniejsza, tym bardziej przyciąga mirabelki.

Dziękuję, pozdrawiam
  • 76
  • Odpowiedz
@Rafi66: Proszę Cię, nie mam nic lepszego do roboty, tylko wrzucać swój koślawy ryj w internety, żeby zaspokoic ciekawość jakiegoś przegrywa i czytać potem pociski xD.
A mój pasek miał konto na wykopie, gdzieś jest nawet jej zdjęcie.
  • Odpowiedz
@nProzac_: XDDDDDDDDDDDDDDDD przegrywa, typie wez sie uspokoj i nie spinaj jak jestes 3/10
dawaj fote loszki to ocenimy balwanie, bo tez moge sobie powiedziec ze mam dziwczyne 9/10
  • Odpowiedz
@emeraldio: Moim zdaniem problem leży gdzie indziej - w mentalności. Zobacz na redditgonewild (zdjęcia w całkowitym negliżu)- komentarze bez nienawiści i jadu, a teraz mirko - zdjęcie nóg czy połowy mordy to powód, żeby kogoś nazwać dziwką, stworzyć portret psychologiczny i oczywiście osądzić całe życie tej osoby xD
Widocznie niektórzy mają powód, zeby się pokazywać w necie, spoko, co to przeszkadza innym?
Chcesz do tego fapnąć? Fapuj. Nie podoba się?
  • Odpowiedz
@Rafi66: XD Boże, jakim Ty jesteś #!$%@? typem, żeby nie móc zaakceptować faktu, że gdzieś tam po drugiej stronie internetu ludzie mają atrakcyjnych partnerów i jeśli nie są przy tym gwiazdami sportu albo modelami CK, to pewnie .jpg xD...

Poważnie myślisz, że wrzuce na mirko zdjęcie osoby którą kocham, tylko żeby jakiś piwniczanin, ktory nigdy nie dotknął kobiety mógł ją zredukować do liczby bądź cyfry? Dorośnij
  • Odpowiedz
@Rafi66: wejdź na zbiornik, obadaj sobie pary z okolicy, zobaczysz niejedną długonogą piękność u boku starszego faceta z brzuszkiem. nie są to częste przypadki, ale też nic unikalnego.
  • Odpowiedz