Wpis z mikrobloga

Dobra #nocnazmiana wróciłem po banicji, więc mogę Wam napisać najbardziej #!$%@? #truestory #coolstory mojego życia.

1. Bądź lvl 10, fajny i wyjściowy. Panienki cię lubią, nie to co teraz :x
2. Idź do cumpla, który ma siostrę #prokuratorboners
3. Normalna rodzina, nie jakaś patologia - jesz z nimi obiad, dziewczę dziwnie ci się przygląda.
4. Idziecie bawić się lego, po chwili koleżka wychodzi bo woła go tata.
5. Zostajesz 1v1 z jego siostrą.
6. 'Hehe Anon pokazać ci co fajnego można jeszcze robić z lego?'
6. Pokapoka.exe
6. Femanonka ściąga spodnie + majtki, wypina się w Twoją stronę i wsadza sobie klocek 16x1 - pic rel w anus do połowy, podśpiewując 'na prawo most, na lewo most' (do dziś nie wiem co to miało do rzeczy, ale byłem zauroczony spektaklem)
7. ##!$%@? #czujedobrzeczlowiek
8. Po chwili wkracza jej brat i czar pryska. Momentalnie drze ryja: 'MAME ONA WSADZA SOBIE LEGO W PUPE I ŚPIEWA'
9. Solidna inba, matka próbuje ją złapać, a panienka biega po domu ze sterczącym z dupy lego.
10. Trochę niezręczna sytuacja, lecz uciekinierka zostaje schwytana. Klapsy, krzyki, a klocek zostaje wydobyty niczym mityczny excalibur.
11. Właśnie w taki sposób zostań ##!$%@? na resztę życia.
12. Po 11 latach dostajesz od niej zaproszenie na facebooku i akceptujesz.
13. Wyrosła z niej fajna karynka. Od lat ma solidnego, bogatego faceta, więc bez podjęcia. Szlachta nie pracuje, w polubionych: 50 twarzy greja etc - Przypadek? ( ͡º ͜ʖ͡º)
14. Zapytałbym czy pamięta wydarzenia tamtego dnia, ale jej luby nie wygląda na skorego do śmieszkowania. Zresztą po wysłaniu zaproszenia nigdy do mnie nie napisała.. #przegryw (,)
h.....s - Dobra #nocnazmiana wróciłem po banicji, więc mogę Wam napisać najbardziej #...

źródło: comment_PD3eDY2lCl98LmVw7bw2G1m6Db6dHZE8.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz