Wpis z mikrobloga

@pila_mechaniczna:

partia KORWiN to byla kontynuacja KNP, a nie całkiem nowa partia. Miała juz swoich wiernych wyborcow w trakcie powstawania ;)

No tak to się ma, że teraz powtarzają ten manerw. Nie widzisz tego, ze Nowoczesna jest potwornie pompowana w mediach? Niby po co kogos niezaleznego mieliby tak pompowac? jak ktos chce sobie przypomniec jak to bylo glosowac za pierwszym razem na PO, to niech glosuje na Nowoczesną.
@ferdydurke___: a nie dlatego, że nowe partie ZAWSZE mają duże poparcie na samym początku? @plumkajacy_kalafior: nie

Nie widzisz tego, ze Nowoczesna jest potwornie pompowana w mediach?

@Freza: nie oglądam mediów generalnie, więc tego nie wiem. najwięcej o nowoczesnej czytam na wypoku, stąd się o niej w sumie dowiedziałem i kucom za to dziękuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby po co kogos niezaleznego mieliby tak pompowac?
@pila_mechaniczna: jakim cudem mam w sondażu zagłosować na partię o istnieniu której nie słyszałem/nie wiem ? o_O

Nie rób #!$%@? z logiki. NowoczesnaPL to twór który powstał magicznie po przegranych wyborach prezydenckich przez Bronka, na osłodę dla wszystkich przydupasów którzy (o ile wejdą do sejmu) będą stanowić wsparcie dla pikującej w dół platformy.
@pila_mechaniczna: Zastępca dyrektora w gabinecie Komorowskiego- Monika Rosa, chyba że Komor nie był z Po.
Asystent szefa kancelarii Komorowskiego- Adam Szłapka
Ten z Białegostoku- Truskolaski
Adam Rogala-Lewicki
Nie chce mi się dalej szukać. Szkoda czasu na dyskusję o bękarcie Balcerowicza.