Wpis z mikrobloga

#battlefront SOLUCJA DO NIE WŁĄCZAJĄCEJ SIĘ GRY / DIRECTX ERROR bo widze ze nadal sie jebiecie z tym a googlac nie umiecie
w preferencjach uruchamiania gry w originie wpisujemy -novid -windowed -borderless
dziala na z-------h amd hd6000
@KosmoKot: @lewymaro @Radi90 @Tetur @boss69
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wycz: u mnie pomogla instalacja sterownikow najnowszych. Pierwsze zainstalowalem bete sterowniki od ati i nic i dopiero ruszylo na najnowszych nie betowych sterownikach ;-)
  • Odpowiedz
@boss69: w sumie ja tak samo zrobilem. najpierw bety ktore sie p----------y wiec zainstalowalem stable(starwarsy tak samo sie j----y) i dopiero ta moja sztuczka zadzialala
  • Odpowiedz
@wycz: 2 godziny zabawy.. usunąłem sterowniki wgl zainstalowałem i tak w kółko. I nic. Raz się j---e jak już wejdzie mi w menu a w większości tylko wejdzie press enter to start enter i już się j---e. A działało w czwartek a od czwartku kompa nie ruszałem nawet bo mnie w domu nie było..
  • Odpowiedz
@Floki: Mi ruszyło dopiero dziś jak.. wgrałem 50 razy sterowniki aż w końcu stwierdziłem, że a uj może coś innego mi kopie sterowniki. combofix później skan avastem czy jakiegoś śmiecia nie mam na kompie no i na nowo zainstalowałem sterowniki i wklepałem w opcjach uruchamiania to co tam pisze i się włączyło. Kij, że teraz nie mogę w ustawienia karty graficznej wejść ale to już inna kwestia ( ͡°
  • Odpowiedz
@Floki: o dziwo działa po wyłączeniu kompa dalej ;) tylko ciekawe dlaczego jak w czwartek mi działało a nic nie zmieniałem tylko kompa wyłączyłem a w sobotę już przestało działać samo z siebie.
@oli1989: wgraj sterowniki na nowo, ustaw te opcje uruchamiania, włącz naprawianie gry przez origin i aktualizację też. Ja też usunąłem pliki z zapisami z moich dokumentów. Co chwile robiłem to samo aż w końcu za
  • Odpowiedz