Wpis z mikrobloga

@hocuspocus: Szkoda że od lat pożera własny ogon, jak kiedyś cały soundtrack 60 min była pompa konkretna tak teraz jeden/dwa utwory się wyróżniają, reszta spływa się w jeden dźwięk z motywem przewodnim

@Eco999: Jak mają płodzić filmy pokroju Incepcji czy Interstelar to niech sobie lepiej darują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Huzio: W latach 90 ogólnie był fajny trend w muzyce kina akcji - Speed, Con
  • Odpowiedz
@hocuspocus: Zostawiam ci tylko jeden link
W tym utworze dzieje się więcej niż prawdopodobnie przez całą twórczość Zimmera (przesadzam pewnie, chociaż zapis nutowy tego utworu to jest zapewne razy dziesięć tego co w utworze time czy tego z interstellara. Chociaż nie ukrywam mimo braku mojej sympati do tego kompozytora muzyka z Interstellara naprawdę podobał mi się i pasował do filmu jako całość mimo swojego minimalizmu, ale jeśli chodzi o słuchanie tego
pipun - @hocuspocus: Zostawiam ci tylko jeden link 
W tym utworze dzieje się więcej ...
  • Odpowiedz
@pipun: Nie no spoko że koleś picując swoje dzieło przez rok, albo dwa, był wstanie to wszystko tak zespolić. Teraz spójrz na link który wcześniej wrzuciłem. Masz tam etap produkcji. Hans ma tyle czasu na stworzenie utworu, że Williams nie przeskoczyłby nawet fazy konceptu swojego dopieszczonego dzieła. Nie można liczyć na to, że muzyka robiona na szybko pod film, będzie miała wymiar muzyki operowej.
  • Odpowiedz