Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się trustory.

#kosciol - Chrzcimy dziecko i w którymś momencie całego "eventu" zaczyna się rozmowa.

Ksiądz: O co prosicie kościół dla Waszego dziecka?
Ja: windows_error.wav
Żona: O... no ja wiem, o zdrowie...
[K] I o co jeszcze?
[Ż] ...
[J] ...

Rozglądamy się nerwowo po kościele i wtedy głos z publiczności "O chrzeeeest, prosicie o chrzeeeeest!". xD

Tak, poprawną odpowiedzią był "chrzest" ( ͡ ͜ʖ ͡)



#katolicyzm #truestory #coolstory
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

więc kim jesteś, skoro nazywasz kogoś bezmózgiem, sama go nie posiadając?


@ayylmao: dla Ciebie mogę być nawet królową Elżbietą II. Wyraziłeś swoją opinię, ja odniosłam się tylko i wyłącznie do niej.
  • Odpowiedz
dla Ciebie mogę być nawet królową Elżbietą II


@InsaneMaiden: lepszym przykładem chyba by była ameba. Skoro sama twierdzisz, że nie masz mózgu to raczej królową Elżbietą II w oczach innych nie będziesz xD
  • Odpowiedz
protip: odpowiedź "o chrzest" jest najbardziej popularna, ale nie jedyna. Według obrzędów chrzcielnych można prosić też o "wiarę", "życie wieczne" albo "łaskę Chrystusa".
  • Odpowiedz
Nie zrobić z siebie głupka? Twoim zdaniem pozwolenie dziecku zdecydować za siebie o tym, że chce zostać chrześcijaninem w rodzinie o braku jakichkolwiek przekonań religijnych to jest robienie z siebie głupka?


@iskra-piotr: Czyli chrzciliście starsze dziecko? Ile ma lat?
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Sorry, ale zachowujesz się jak s---------a, co całe życie ma kij w dupie i nie chce go wyjąć mimo, że przez niego zachowuje się jak debil. Jeśli te komentarze były na serio to żal mi ciebie tak po ludzku.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: Ale to dziecko chciało chrzest, a nie rodzice. Oni mu tylko tego nie zabronili i pozwolili dokonać samodzielnego wyboru. Ktoś podpowiedział, ksiądz ochrzcił, chrzest jest zaklepany. Rodzice nadal to mają grześ, ale dzieciak jest spełniony. Koniec pieśni, po co roztrząsać to teraz dalej?
  • Odpowiedz
po co roztrząsać to teraz dalej?


@TheMan: gdzie ja to roztrząsam? Ludzie zrobili jakieś dziwne zamieszanie kij wie z czego.

A. Przepraszam - na mikroblogu można wyrazić tylko jedną opinię - opinię większości.
  • Odpowiedz