Wpis z mikrobloga

uprzedziles mnie. Cóż, śmieszkuja, wyzywają od #!$%@?, a sami są debilami. No i potem idą do urn i wybierają. Korwin ma tu racje niestety ;)


Sugerowanie, że głosowanie na rozchwianego psychicznie muzyka bez własnego zdania jest rozsądniejszym wyborem niż PiS/PO/SLD/PSL - ten sam poziom, tylko przeciwny biegun.
@000loki:
@ruszka: ale ja nie mówie nic o głosowaniu na niego. Mówię tylko, że jakiś osioł napisał "kukiza #!$%@? zaskakuje mnie na każdym kroku..." w reakcji na tego posta, sugerującego, że Kukiz namalował to sam. Zero samodzielnego myślenia.

edit: jeśli taki ktoś łyka byle gówno na portalu ze śmiesznymi obrazkami, no to serio Korwin ma racje, co do tego, że debile nie powinny mieć takiego samego prawa głosu jak rozumni ludzie ;)
ale ja nie mówie nic o głosowaniu na niego. Mówię tylko, że jakiś osioł napisał "kukiza #!$%@? zaskakuje mnie na każdym kroku..." w reakcji na tego posta, sugerującego, że Kukiz namalował to sam. Zero samodzielnego myślenia.


A, to przepraszam, bo mam takie samo zdanie, Nie wiem jaki iloraz inteligencji trzeba mieć, żeby myśleć, że Kukiz sam to narysował.

@000loki: