Wpis z mikrobloga

wolam @prezerwatywy_biz - zrobiłem testowe zamówienie u was, i choć durexy nie wyglądają jak chińskie podróbki to jednak wszystko w paczce ( a w zasadzie kopercie bąbelkowej i to naderwanej - https://i.imgur.com/hCwowAI.jpg ) jest luzem, ulotka tylko do durexów, opakowania żadnego. i jeszcze 3 z nich mają nadruk "not for resale".

skąd bierzecie towar w takim razie? mam się bać tego używać?

#afera #opinia #prezerwatywy
źródło: comment_xBPI4FaKob8xbdtOwWUxxpaoh1O4yGG8.jpg
  • 143
@prezerwatywy_biz: Kupiłem takich Durexów Elite ze 100 sztuk, ciągle mam ich całą kupę. Rucham się na nich od roku(z przerwami na tabletki) i dzisiaj sie #!$%@? dowiaduję że ryzykowałem wpadkę przez cebulactwo jakiegoś pajaca? Nie paczyłem na nie wcześniej dokładnie... a tak jak byk "not for resale". Coś z nimi jest nie tak? Sądzę, że to po prostu gumy przystosowane jako dodatek - gratis i ma ten napis ze względów podatkowych,
@Oskarek89:
Jakbyś ty czytał to nie pisałbyś bzdur - w komentarzach ludzie piszą, że zrobili u nich normalne zamówienia a też dostali prawdopodobnie próbki "not for resale"

@prezerwatywy_biz
Po tych "śmiesznych" odpowiedziach, teraz po ich braku, komentarzach ludzi możecie już usunąć konto.
Jak w ogóle można wysyłać ludziom próbki i liczyć, że nie zauważą?!
Pewnie noc zleciała na szukaniu wytłumaczenia, albo nadziei że sprawa przycichnie - na pewno nie na wykopie.
@eltrial:
człowieczku ty to tylko kpić i manipulować potrafisz i to w dodatku marnie.

Po takiej akcji wiarygodność firmy sięga dna, a że to wykopowicze decydują co jest promowane na mikroblogu to promocja tu stała się bezsensowna.