Wpis z mikrobloga

@Epoche: Zgadzam sie. Ale Korwin nie ma elektoratu neutralnego. Duzo ludzie zaglosuje na nowoczesną bo:
- nie znają sie na polityce
- duzo w "telewizorze" mowili o nich
- "e tam grażynka te peło to złodzieje ale nowa partia powstala trzeba dac im szanse"

A Korwin - cóż. Ma swoich oddanych ludzi i nic poza tym - nie moze liczyc ze ktos przez przypadek na niego zaglosuje.
  • Odpowiedz
ale najbardziej mnie boli, że Petru ma zaplecze! Że ktoś tego nie dekonspiruje, tylko wrzuca się te 10% jeszcze przed powstaniem i około tyle ma w sondażach...jak : ( T


@yasio3: Większość partii na początku ma taką jakby premię do poparcia. Efekt nowości.

Republikanie Wiplera mieli 13.5% na samym początku w sondażach - jakoś chyba nikt wtedy nie mówił o "zapleczu" Wiplera?

http://www.wprost.pl/ar/406331/Sondaz-Republikanie-Wiplera-tuz-za-PO-i-PiS-em/
  • Odpowiedz
Właśnie dostałem za ten wpis "ostrzeżenie" od #moderacja

Ostrzeżenie: Pamiętaj proszę o doborze właściwej kategorii dodawanych przez Ciebie znalezisk - miejscem znalezisk politycznych jest tag #polityka.


Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu wpis na mirko = znalezisko?

@wykop mam nadzije ze @lechwalesa też dostaje ostrzeżenie za każde nieotagowane zdjęcie z politykiem.

#moderacjacontent
  • Odpowiedz
czemu wiec sweter robi takie konwencje o tej godzinie? A nie gdy ludIe maja wolne?


@kuchwale30: Serio uwazasz, ze partia, ktora pierwsza konwencje robila na Torwarze na kilka tysiecy osob, teraz kolejna konwencje zrobilaby na rynku jakiegos miasta?
  • Odpowiedz
@wykop mam nadzije ze @lechwalesa też dostaje ostrzeżenie za każde nieotagowane zdjęcie z politykiem.


@Python: jeżeli faktycznie dodaje takie rzeczy jak skany pisma z prokuratury, to moderacja z łapki dokleja tag #polityka do jego wpisów. Przynajmniej parę razy to już miało miejsce.
  • Odpowiedz