Wpis z mikrobloga

@dertom: owszem wyniszczą i ich starość przyjdzie szybciej, ale bez spiny, ubezpieczenie z pupu, rencina w związku ze złym stanem zdrowia, obiadki w opiece, się żyje ( ͡º ͜ʖ͡º) a Ty się nie zastanawiaj tylko pracuj na to ;)
  • Odpowiedz
@Ktos27: moi znajomi "sebixy" zrobili kursy spawaczy i teraz całkiem niezle zarabiają, prawie cały czas są w delegacji, mają dzieci oczywiści Alan, Fabian i tp ale ogólnie całkiem chyba dobrze im sie żyje i dalej niczym sie nie przejmują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dertom: w czasie kiedy wykopowy programista studiuje oni juz maja furę za własne pieniądze i sami się utrzymują, ostatecznie pracują za te same pieniądze więc warto być sebą
  • Odpowiedz
@sal3m: hmm ale ja mam na myśli tych sebów osiedlowych. Mieszkanie obciążone zaległymi rachunkami und zero pracy i n-------i z kasy rodziców/dziadków/ ze skradzionych fantów.
  • Odpowiedz
@Ktos27: Kurcze, tak poważnie to czasem też taka myśl mnie nachodzi. Zazdroszczę ludziom, którzy tak się wychowali i tak nauczyli żyć, i nic więcej od życia nie oczekują. Nic więcej nie znają więc nic więcej nie potrzebują do szczęścia. Ja się staram, pracuję, uczę, chcę coś osiągnąć, wykańczam się czasami. Oni przyjmują życie jakim jest, poziom przeciętny, ale jako tako da się. C-----o ale stabilnie. Zero zmartwień, bo jakoś to
  • Odpowiedz