Wpis z mikrobloga

#slask #katowice #wszyscyklamio
Czy ktoś zna dobrego mechanika, który nie oszukuje swojego klienta? Od dwóch lat korzystałem z usług pewnego warsztatu w Katowicach. Myślałem, że mogę właścicielowi zaufać a jednak wyszło na to, że mnie w #!$%@? robił (był polecony przez znajomego po 3 wtopach z innymi, którzy na początku też wydawali się w porządku, jednak w którymś momencie solidnie nawalili). Ceny części podawał jako "rynkowe", jednak przebitkę zrobił ok. 100-150% w stosunku do rynku (wyszło przez przypadek). Obecnie moje auto stoi w jego warsztacie i czeka na moją decyzję - prawdopodobnie części jeszcze kupię sam i dam to do poskładania do końca, ale nie wiem czy nie pora na zerwanie tej znajomości (kilka tysięcy w ostatnich dwóch latach zarobił na dwóch moich autach).
  • 11
@UowcaTroli: ja zawsze części kupuje swoje ale niestety nie polecę nikogo bo serwisowalem u dwóch różnych i zawsze coś mi nie pasowało. Jak w końcu znajdziesz to podziel się wiedzą.
@UowcaTroli: Chyba takich którzy są ogarnięci nie ma w tym kraju. Ja sobie sam robię wszystkie naprawy bo już się na tyle baranów naciąłem że szok. Jakbym miał nowsze auto to nie wiem co bym zrobił.
@UowcaTroli: Może być Chorzów? Ul. Długa w bramie (nie ten z otwartą bramą gdzie są opony, tylko obok wjazd w oficynę). Może ceny nie są najniższe, ale gościu mi ogarnął rozpiździel zostawiony przez innego mechanika, który też mnie próbował oszukać :( Jeszcze dobre opinie słyszałam o Delochu na Gliwickiej, ale sama tam nie byłam.
@UowcaTroli: ogólnie najlepszy serwis z jakim miałam do czynienia, tylko lakiernika im brakuje obok, bo można lusterka przez ten wjazd poharatać ( ͡° ͜ʖ ͡°) a szef to trochę taki buc, (nie)stety ma jakieś 40 lat doświadczenia i na prawdę się na zna wszystkim. wybierasz się tam?