seikii seikii 06.10.2015, 17:42:07 via Android 1 + @Firo: Będę biegał z wojskową dzidą z plemiennym malunkiem i celownikiem laserowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
franaa franaa 06.10.2015, 18:18:52 via Android 0 + @Firo: Ja już od miesiąca męczę 4kę. 3 bardziej mi się podobała. Większe zróżnicowanie terenu, lepsza fabuła i niezapomniany Vaas. 4ka trochę ssie.
Dobre to ( ͡° ͜ʖ ͡°)