Wpis z mikrobloga

własny koment #!$%@? z facebookowej stronki „Kolejny Rakpejdż:typowa #!$%@?"

„tymczasem na języku polskim:

-Karolinko,powiedz proszę na pamięć początkową sentencję z „Pana Tadeusza"

-ohayo,ależ to nie pan tadeusz,tylko „ookami komodo no ame to yuki"

-[robi facepalma z zażenowania] dobra niech ci będzie

-Japonio,ojczyzno moja,tyś jest jak zdrowie.Ten tylko się dowie,kto stracił z rąk rodziców mangę i anime.

-[nauczyciel zażenowany,klasa się śmieje,#!$%@? nie wie,dlaczego] Dobra Karolinko,masz tą piątkę,ale więcej już nie musisz się zgłaszać.

-oh kałaj!!oneone"

Koment dotyczył zdjęcia poniżej

#pdk #otaku #otakucwele #japonia #pantadeusz #szkola #tworczoscwlasna #anime
bart16 - własny koment #!$%@? z facebookowej stronki „Kolejny Rakpejdż:typowa #!$%@?"...

źródło: comment_PNI86eQtsA8t1hmBqUWZw4qdK23ihRS7.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@jamal013: na obrazku jest tekst o otaku w szkole. Jak wiemy otactwo jest w większości rakotwórcze i bezmózgie. Są tak wpatrzeni w Japonię, że nic poza nią nie widzą. Więc wymyśliłem sytuację, gdzie jest rozmowa w klasie pomiędzy takim otaku, a nauczycielem języka polskiego. Nauczyciel chce, aby Karolinka (archetyp typowego otaku) powiedziała na pamięć początkowy fragment „Pana Tadeusza". Karolinka, jako że wolała oglądać amino,niż poczytać chociaż fragment naszej epopei narodowej, wymusza
  • Odpowiedz
@bart16: nie kumam powiązania tytułu anime z próbą przepoczwarzenia inwokacji, oraz postawy nauczyciela. dla mnie jakieś chybione, naciągane, brzmi jak pomysł z podbazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zolwixx: No wiesz,ale nawet Gimbazjalne i Licbazjalne otaku mają myślenie i zachowanie o poziom niższe niż podstawówkowicze.Także wszystkiego można się po nich spodziewać.Jak już pisałem,Karolinka jest tak wpatrzona w Japonię,że już praktycznie nic do niej nie dociera.Nauczyciel to wie (Miał z nią dużo lekcji) i poddaje się,postępując zgodnie z zasadą „Nie dyskutuj z idiotą!Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem."
  • Odpowiedz
@zolwixx: a jakbyś miał gadać z takim idiotą,jak taka typowa „Karolinka",to czy byś się wdał w dyskusję i prawdopodobnie by cię taki delikwent w ogóle nie posłuchał,a tylko obniżyłby ci IQ,czy powiedziałbyś po prostu „Ok fajnie,ale już o tym więcej nie rozmawiajmy,ok?"
  • Odpowiedz
@bart16: właśnie próbujesz obniżyć moje IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na takie Karolinki zawsze są odpowiednie wygary i cięte riposty, a sztukę improwizacji również mam dostatecznie rozwiniętą.

ok, koniec tematu, bo spodziewałem się drugiego dna, którego nie ma.
  • Odpowiedz
@bart16: Innymi słowy masz ból dupy i wymyślasz niestworzone historyjki by podbudować swoje małe ego?
Czy nie czyni Cię to większą #!$%@?ą niż ludzie z których się naśmiewasz?
  • Odpowiedz
Nie mam nic do ludzi zafascynowanych Japonią, bo mi tez się podoba, ale kisnę z ludzi, którzy nazywają się otaku nie znając prawdziwego znaczenia tego słowa xD
  • Odpowiedz