Wpis z mikrobloga

własny koment #!$%@? z facebookowej stronki „Kolejny Rakpejdż:typowa #!$%@?"

„tymczasem na języku polskim:

-Karolinko,powiedz proszę na pamięć początkową sentencję z „Pana Tadeusza"

-ohayo,ależ to nie pan tadeusz,tylko „ookami komodo no ame to yuki"

-[robi facepalma z zażenowania] dobra niech ci będzie

-Japonio,ojczyzno moja,tyś jest jak zdrowie.Ten tylko się dowie,kto stracił z rąk rodziców mangę i anime.

-[nauczyciel zażenowany,klasa się śmieje,#!$%@? nie wie,dlaczego] Dobra Karolinko,masz tą piątkę,ale więcej już nie musisz się zgłaszać.

-oh kałaj!!oneone"

Koment dotyczył zdjęcia poniżej

#pdk #otaku #otakucwele #japonia #pantadeusz #szkola #tworczoscwlasna #anime
bart16 - własny koment #!$%@? z facebookowej stronki „Kolejny Rakpejdż:typowa #!$%@?"...

źródło: comment_PNI86eQtsA8t1hmBqUWZw4qdK23ihRS7.jpg

Pobierz
  • 18
@jamal013: na obrazku jest tekst o otaku w szkole. Jak wiemy otactwo jest w większości rakotwórcze i bezmózgie. Są tak wpatrzeni w Japonię, że nic poza nią nie widzą. Więc wymyśliłem sytuację, gdzie jest rozmowa w klasie pomiędzy takim otaku, a nauczycielem języka polskiego. Nauczyciel chce, aby Karolinka (archetyp typowego otaku) powiedziała na pamięć początkowy fragment „Pana Tadeusza". Karolinka, jako że wolała oglądać amino,niż poczytać chociaż fragment naszej epopei narodowej, wymusza
@zolwixx: No wiesz,ale nawet Gimbazjalne i Licbazjalne otaku mają myślenie i zachowanie o poziom niższe niż podstawówkowicze.Także wszystkiego można się po nich spodziewać.Jak już pisałem,Karolinka jest tak wpatrzona w Japonię,że już praktycznie nic do niej nie dociera.Nauczyciel to wie (Miał z nią dużo lekcji) i poddaje się,postępując zgodnie z zasadą „Nie dyskutuj z idiotą!Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem."
@zolwixx: a jakbyś miał gadać z takim idiotą,jak taka typowa „Karolinka",to czy byś się wdał w dyskusję i prawdopodobnie by cię taki delikwent w ogóle nie posłuchał,a tylko obniżyłby ci IQ,czy powiedziałbyś po prostu „Ok fajnie,ale już o tym więcej nie rozmawiajmy,ok?"
@bart16: właśnie próbujesz obniżyć moje IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
na takie Karolinki zawsze są odpowiednie wygary i cięte riposty, a sztukę improwizacji również mam dostatecznie rozwiniętą.

ok, koniec tematu, bo spodziewałem się drugiego dna, którego nie ma.
Nie mam nic do ludzi zafascynowanych Japonią, bo mi tez się podoba, ale kisnę z ludzi, którzy nazywają się otaku nie znając prawdziwego znaczenia tego słowa xD