Wpis z mikrobloga

Tak organizacja StopNOP "informuje" o szczepieniach cytując znanych oszustów medycznych. Przypominam, że szefowa tej grupy lobbującej większą umieralność dzieci w Polsce startuje w wyborach z list Kukiza.

Dodam, że mem w wersji #tylkonocny a wpisy stopNOP w wersji dziennej

#nauka #liganauki #otchlan #neuropa #kukiz
Sierkovitz - Tak organizacja StopNOP "informuje" o szczepieniach cytując znanych oszu...

źródło: comment_UAgFPhDw3B8yKKUp29l0kJ7kBoSZCXnE.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gert: obstawiam, że pół na pół. Jedni są głupi - nie mają pojęcia, drudzy robią to specjalnie. Nic nie dzieje się bez przyczyny, tak samo jak z imigrantami itp. itd.
  • Odpowiedz
@000loki: Pewnie nawet 90:10 z przewagą głupich. I nie, nie głupich bo nieinteligentnych a głupich bo dogmatyczna ideologia >>>> rzeczywistość. Większość nie lubi szczepień bo w ich oczach nie są naturalna a naturalne = najlepsze. I spędzają życie szukając potwierdzenia swojej dziwacznej hipotezy odrzucając z automatu wszystko co jej przeczy.

Pikuś jak tylko oni cierpią, ale akurat w wypadku proepidemików robią oni krzywdę w zasadzie tylko innym a nigdy sobie.
  • Odpowiedz
Justyna Socha – jestem liderką Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, matką czwórki dzieci. Zawodowo pracuję jako agent ubezpieczeniowy, a jako wolontariusz wspieram pacjentów informując o przysługujących im prawach oraz zabiegając o poprawę jakości i bezpieczeństwa usług medycznych. Zajęłam się działalnością społeczną gdy u mojego szczepionego dziecka wystąpiły powikłania poszczepienne, a system zdrowia i państwa nie udzielił mi wsparcia. Prywatnie jestem wegetarianką, propagatorką karmienia piersią i idei kooperatyw spożywczych.

Za kluczowe sprawy uważam m.in.

1. Przywrócenie obywatelom kontroli nad państwem
2. prawo do decydowania o zdrowiu
  • Odpowiedz
@justsocha: plan niezły, ale dogmatyczna postawa wobec szczepień, które uratowały miliony istniej ludzkich budzi obawy o stan umysłu. Tacy ludzie jak pani są niebezpieczeni, odrzucają fakty bo te nie pasują do ich wizji świata.
  • Odpowiedz
@aikonek: Nie oceniam tematu bo kompletnie jestem poza nim, ale na prawdę istnieją grupy, które zarabiają niszczeniem ludzi oraz ich wizerunku w mediach i społeczeństwie. Podła robota i niesamowicie skuteczna.
  • Odpowiedz