Wpis z mikrobloga

@Jayuar: Curwa, już obsrałem majty, że masz zasilacz 2,5 kW. xD
Szczerze powiedziawszy to jeśli chcesz podkręcać to nawet w 600 bym zainwestował. Tak dla świętego spokoju. 500 po podkręceniu może mieć słabo.

Z tej strony GTX970 i 4690k@4,5Ghz na 550W i to porządnych, muszę przyznać, że mam na styk.
@Jayuar: Ten zasilacz od biedy powinien dać sobie radę, R9 390 ma ograniczony potencjał OC także wiele więcej w porównaniu do stockowych zegarów nie zjada.
Tutaj na i7 4790k@4,5GHz zestaw z tą kartą pod obciążeniem ciągnął około 350W po OC (po odliczeniu sprawności bo moc mierzona jest ta pobierana z sieci)
http://www.purepc.pl/karty_graficzne/amd_radeon_r9_390_vs_geforce_gtx_970_test_kart_graficznych?page=0,16

Tylko będzie wtedy mocno obciążony bo na liniach 12V ma dopuszczalne obciążenie na poziomie 430W. Także dobrze by było
@Murzinio: Pod tym G650M podpisuję się wszystkim czym mogę, genialna seria zasilaczy.

Mam wrażenie, że coś u mnie jest nie tak w kompie, bo mi się na watomierzu udało raz osiągnąć 440W i szczerze powiedziawszy zaskoczyło mnie to. Niby ta NV taka oszczędna, a tu jednak takie liczby.
@Murzinio: Watomierz uczelniany, także nie dałbym sobie ręki za niego uciąć. Już go zdałem, także pomiaru nie powtórzę teraz. Spróbuję z innym w najbliższym czasie i najwyżej zawołam na tagu gdyby sytuacja nie uległa zmianie.