Wpis z mikrobloga

a wiesz chociaż kto to Banksy jest?


@theone1980: jak skisłem xD

Postuje jakieś propagandowe gówno grafiki, a jako ktoś się z nich śmieje to nawiązuje do Banksy'ego. Banksy by coś takiego narysował chyba tylko wtedy gdyby chciał wyszydzić propagandowe gówno grafiki.
a lewaki co reprezentują ? propaganda wylewa się od 120 lat


@theone1980: a co prawaki reprezentują? mieliśmy na wykopie takich co chcieli zmusić wszystkich użytkowników wykopu do oglądania jedynych prawilnych treści (manipulowanie głosami, żeby ich materiały zawsze trafiały na główną) a jak ktoś się z nimi nie zgadzał to chcieli wgłębić się w jego życie osobiste żeby mu je zniszczyć.
@6c6f67696e: dlatego trzeba rozmawiać nie wbijać się w różne grupy, nie podlegać nikomu, ale tworzyć własną wizję, bo żyjemy na jednym świecie, spotykamy się czasem razem, pijemy, pracujemy, ja jestem konserwatystą szanuje ludzi innych poglądów, biedakowi pomogę ale jak geje chcą dziecko na wychowanie to sorki, chcą geje żyć niech żyją, in vitro spoko ale nie z podatków moich
czyli zakładasz, że to bliżej nie sprecyzowane "lewactwo" jest homogeniczną grupą, którą można oceniać jako całość.. a jednocześnie odpierasz zarzuty co do prawaków na wykopie, twierdząc, że jesteś niezależną jednostką która nie musi być częścią żadnej grupy...

takie piękne dwójmyślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

in vitro spoko ale nie z podatków moich


@theone1980: powiedziałeś coś z czym mogę się zgodzić, co się dzieje...