Wpis z mikrobloga

Dzień dobry w poniedziałek z rana. W sumie to dobry czas na dodanie i przedstawienie kolejnego motywu. Całkiem przyjemny dla oka. Ale, jako że nie trafiłam jeszcze na motyw idealny, to ten również taki nie jest. A szkoda, bo gdyby nie dymki w SMSach i przesunięte nazwy kontraktów zbyt blisko górnej krawędzi, oraz dziwne przedstawienie zasięgu sieci, to plasowałby się na pierwszym miejscu. Wciąż szukam swojego ideału zatem. ;-)

bunder kluwer
Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/2d2591cf-fa4b-4ad6-bec1-44bc90f2260c

#bestmiuitheme #xiaomi #miui
souriss - Dzień dobry w poniedziałek z rana. W sumie to dobry czas na dodanie i przed...

źródło: comment_s4srJcJbnNIkPwWgKcLnDV8qeW8QQFmJ.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@souriss: Mi szkoda instalować inny launcher typu NOVA czy inne APEX-y miui jest bardzo fajnym interface'm jeżeli komuś nie przeszkadza iOS-owe "wszystko na pulpicie". Jeszcze żeby ikonki dało się zmieniac oddzielnie :P NOVA i APEXEM już "nakarmiłem się" sie na moim nexusie :P
  • Odpowiedz
@Piw_Benzyna: Ja się przyzwyczaiłam do Apexa przez mojego Samsunga. Ale spróbuję jeszcze raz się przekonać do wbudowanego. Te szufladki na aplikacje są świetne i mam porządek. Wiem gdzie co leży. No i właśnie problem z podmianą ikonek. Ale generalnie cały MIUI jest cudowny. :-)
  • Odpowiedz
@souriss: Polecam się. To własnie żeby wykorzystać pełen potencjał MIUI kupiłem telefon Xiaomi, bo to właśnie jest według mnie przewaga tej marki nad innymi "chińczykami" :P Kwestia przyzwyczajenia się do folderów a nie szuflady aplikacji. Można jednak wszystko ładnie poukładać.
  • Odpowiedz