Wpis z mikrobloga

@mambeke: Ja widzę tandetną klawiaturę i próba przekonania, że to bezpieczny smartfon, ale co kto lubi
Szczególnie, że Android jest opcjonalny ...
  • Odpowiedz
@cichy_brzek: Już chyba lepiej dokupić jakiegoś Casea. Klawiatura na pierwszy rzut oka wygląda źle. Powinna być ustawiona poziomo, a nie pionowo. (sam mam poziomo i o wiele lepiej to wygląda).
  • Odpowiedz
@msnrc: Jakie masz odstępy między strunami, a jakie masz na tej śmiesznej klawiaturce? Miałem Tośkę G900 i przy niej sytuację w sumie ratował tylko rysik. Niby dało się coś napisać na tej klawiaturce, ale naprawdę – telefon, byle jaki, byle dzwonił i dało się z niego wysłać wiadomość SMS, do kompletu tablet i czego chcieć więcej?
  • Odpowiedz
@cichy_brzek: Passport ma taki sam profil klawisze, ale on ma 9cm szerokości i jest gdzie przyciskać, tutaj będzie z 7,5 z szerokimi ramkami?
@HaveANiceDayMan: Zapewne będą spore modyfikacje, lecz z czasem. Na razie próbują pokazać się z najlepszej strony i grzebią w kernelu, aby system był "bezpieczny". Na ficzery przyjdzie pora. Niemniej Q2 2016 ma być Androidowy Passport, tam musi być znaczna obsługa klawiszy na szerokim kwadracie.
  • Odpowiedz