Wpis z mikrobloga

Czarne listy wróciły. Od dziś znów możecie filtrować treści prezentowane w serwisie. Wystarczy, że wejdziecie w swój profil i wybierzecie opcje "Czarne listy". Jak zawsze czekamy na Wasze opinie.

Kolejną nowością jest możliwość wyłączenia znalezisk politycznych dla niezalogowanych. Zalogowani już od dawna mogą je usunąć poprzez odpowiednią konfiguracje obserwowanych grup - szczegóły w znalezisku

http://www.wykop.pl/artykul/506971/denerwuje-cie-polityka-w-4-krokach-mozesz-ja-ukryc/
  • 82
Od dzisiaj dziala wykluczanie subdomen z domeny na czarnej liscie, czyli dodajac zablokowanadomena.pl do swojej listy, zablokujecie rowniez subdomena.zablokowanadomena.pl.
@FapinoTrololo

A do czego Ci te info? :-)

Tak na serio - to może trochę zaburzyć komunikację między userami. Np. napiszę Fapino że go kocham, a on jeśli ma mnie na czarnej, to nigdy nie dostanie mojego wyznania. Dobrze kombinuję?
Może by dodać taką funkcję, że wyświetlały by się tylko

- gołe De

- śpiące, skaczące, leżące, pływające i turlające się koty

- animowane GIFy w których ktoś się przewraca/pierdzi/skacze?

Dałoby radę?
drogi adminie, życzliwie donoszę, iż użytkownik po(d)pisawszy się powyżej dokonał aktu spamowania, za który to grożą konsekwencje zawarte w regulaminie. this fella should be stainless steel!
@zefciu: moja wypowiedź odnosiła się do spamu, jaki zaprezentował zbanowany już użytkownik. tę wypowiedź administracja usunęła, dlatego mój komentarz wygląda teraz troche z dpy, ale ważne, ze cel osiągnięty, dziękuję :)
racja... trollus vulgatis wyraza się tylko za pomocą słów obelzywych, obrażających. Trollus provokatis jest praktycznie niewykrywalny, a to, że jest trollem odkrywa dopiero paru bystrzejszych forowiczów, gdy flamewar wrze tysiącem stopni. @kubasio: jesteś zwykłym chamem.