Wpis z mikrobloga

Czarne listy wróciły. Od dziś znów możecie filtrować treści prezentowane w serwisie. Wystarczy, że wejdziecie w swój profil i wybierzecie opcje "Czarne listy". Jak zawsze czekamy na Wasze opinie.

Kolejną nowością jest możliwość wyłączenia znalezisk politycznych dla niezalogowanych. Zalogowani już od dawna mogą je usunąć poprzez odpowiednią konfiguracje obserwowanych grup - szczegóły w znalezisku

http://www.wykop.pl/artykul/506971/denerwuje-cie-polityka-w-4-krokach-mozesz-ja-ukryc/
  • 82
No to do szczęścia na wykopie już mi nic więcej nie potrzeba. Jeszcze się tylko w praniu zobaczy, jak to zadziała ;) Szkoda tylko, że poprzednich ustawień z mojej czarnej listy już nie da się przywrócić :(
@maciejkiner: @dstranz:

Chrome. Kiedy dodałem rzeczy do czarnych list, zniknęły mi te liczniki obok (ile rzeczy można do czarnych list dodać). Pojawiają się na dosłownie sekundę po odświeżeniu strony i znikają.

Będą jakieś sprytne guziczki przy tagach, użytkownikach i domenach, żeby ich dodać do czarnej listy z miejsca czy trzeba to będzie robić ręcznie cały czas?
@Ardai: co do tych licznikow to sa ukrywane przy pomocy JS i pokazywane gdy osiagniesz 90% wypelnienie listy - tak, zeby Cie nie rozpraszac niepotrzebnie. Co do szybkiego dodawania to pomyslimy nad tym, ale miejsc gdzie pojawiaja sie loginy, tagi i domeny jest tyle, ze trzeba to jakos dobrze graficznie rozwiazac, zeby nie wprowadzac chaosu.
@maciejkiner:

Dzięki.

A jaki jest w zasadzie zakres działania tych czarnych list? Bo widzę, że np. nie usuwa mi to rzeczy z Ostatnio popularnych, ani nawet nie zwija komentarzy ludzi dodanych do czarnej listy.
Jak daleko sięga "czarna lista"? To znaczy, czy wykopy z "czarnej listy" potencjalnego użytkownika będą widoczne (dla niego) w "Ostatnio popularne"? Czy "czarna lista" usuwa tylko z listy wykopów (strony głównej/wykopaliska)?
Hej szefie buga macie. Można dwa razy i więcej dodać sobie jeden tag do czarnej listy.

A co do niej to dodałem sobie "polityka" a i tak widzę Macierewicza na głównej :/
Szkoda tylko, że przez updejt skrypt Damiani0 cenzurujący wykopy przestał działać, bo o wiele lepiej się sprawdzał. :'|
@KHOT: niestety nie mozecie wymagac od Nas, zebysmy dodajac nowe funkcjonalnosci sprawdzali kazdy stworzony do wykopu dodatek, czy bedzie nadal poprawnie dzialal. Chociaz jesli dobrze pamietam, to jego skrypt akurat nie powinien byc zbyt wrazliwy na ta zmiane - bardziej boje sie o Wasze style, ktore moga nie wspierac nowych klas CSS.
Ok, a możemy w takim wypadku prosić chociaż o to żeby dzięki jednej przestawionej opcji w ustawieniach czarnej listy wykopy zamiast być troszkę rozmywane stawały się zupełnie niewidoczne? W tej chwili czarna lista nic tak na prawdę nie daje, bo mimo ustawienia tagów które miałyby być ocenzurowane, nadal widzę wykopy z tymi tagami.
@maciejkiner: Nie wiem czy to dobre miejsce do zgłoszenia tego, ale dodanie do czarnej listy "salon24.pl" nic nie daje - trzeba dodawać pełne adresy, co przy limicie domen mija się z celem.

@KHOT: dodaj do adblocka następującą regułę: wykop.pl##LI.slim.removedItem
@erbas: juz wczesniej napisalem, ze pomyslimy nad czyms takim, zeby przy roznych elementach (loginy, tagi, domeny) pojawialy sie jakies "szybkododawacze" - tylko trzeba to graficznie jakos ubrac, a mamy niestety deficyt grafikow :/

@meql: czarne listy dotycza tylko listy linkow na glownej i w wykopalisku.