Wpis z mikrobloga

Czarne listy wróciły. Od dziś znów możecie filtrować treści prezentowane w serwisie. Wystarczy, że wejdziecie w swój profil i wybierzecie opcje "Czarne listy". Jak zawsze czekamy na Wasze opinie.

Kolejną nowością jest możliwość wyłączenia znalezisk politycznych dla niezalogowanych. Zalogowani już od dawna mogą je usunąć poprzez odpowiednią konfiguracje obserwowanych grup - szczegóły w znalezisku

http://www.wykop.pl/artykul/506971/denerwuje-cie-polityka-w-4-krokach-mozesz-ja-ukryc/
  • 82
No to do szczęścia na wykopie już mi nic więcej nie potrzeba. Jeszcze się tylko w praniu zobaczy, jak to zadziała ;) Szkoda tylko, że poprzednich ustawień z mojej czarnej listy już nie da się przywrócić :(
@maciejkiner: @dstranz:

Chrome. Kiedy dodałem rzeczy do czarnych list, zniknęły mi te liczniki obok (ile rzeczy można do czarnych list dodać). Pojawiają się na dosłownie sekundę po odświeżeniu strony i znikają.

Będą jakieś sprytne guziczki przy tagach, użytkownikach i domenach, żeby ich dodać do czarnej listy z miejsca czy trzeba to będzie robić ręcznie cały czas?
@Ardai: co do tych licznikow to sa ukrywane przy pomocy JS i pokazywane gdy osiagniesz 90% wypelnienie listy - tak, zeby Cie nie rozpraszac niepotrzebnie. Co do szybkiego dodawania to pomyslimy nad tym, ale miejsc gdzie pojawiaja sie loginy, tagi i domeny jest tyle, ze trzeba to jakos dobrze graficznie rozwiazac, zeby nie wprowadzac chaosu.
@maciejkiner:

Dzięki.

A jaki jest w zasadzie zakres działania tych czarnych list? Bo widzę, że np. nie usuwa mi to rzeczy z Ostatnio popularnych, ani nawet nie zwija komentarzy ludzi dodanych do czarnej listy.