Wpis z mikrobloga

  • 89
Ogólnie to w dupie mam jakiś dzien chlopaka albo wymyslony dzień mężczyzny, ale #!$%@? mnie to, że dzienniebieskiego ". Jak jest dzieńniebieskich pasków to analogicznie one powinny kupić skrzynkę piwa i dać po jednym każdemu niebieskiemu. Ale #!$%@? nie, zawsze tylko nasza partnerka i w moim przypadku moja mama wychodzi z jakąś inicjatywą.
#rozowepaski #gorzkiezale #niebieskiepaski
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Jason_L_McCabe: usunąłem pytanie "gdzie te równouprawnienia bo jednak tu nie pasuje. Chce dawać kwiatki,ale #!$%@? mnie logikarozowych. Jak ide z kwiatkiem do jednej to muszę też kupić drugiej, której nie widzę potrzeby dawać kwiatka, ale trzeba bo inaczej będzie foch i krzywe miny.
  • Odpowiedz
@k4rolex: ten wpis powinien być dzis w gorących bo coś w tym jest. Ja kupuję mamie i różowemu i to wystarczy a jak komuś nie pasuje to niech sobie ma focha mi to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz
@k4rolex: #!$%@? inne, lol. Dopóki to nie jest Twoja rodzina, to masz prawo dać kwiatka tylko swojej dziewczynie ew jej mamie. A jak się siostra czy koleżanka obrazi to beniz jej między łopatki
  • Odpowiedz
Chce dawać kwiatki,ale #!$%@? mnie logikarozowych. Jak ide z kwiatkiem do jednej to muszę też kupić drugiej, której nie widzę potrzeby dawać kwiatka, ale trzeba bo inaczej będzie foch i krzywe miny.


@k4rolex: Ty twierdzisz, że to logika różowych - a ja twierdzę, że to Twoja wina. To przecież zależy od Ciebie - niby jesteś dorosłym facetem, a jak masz problem to jojczysz w internetach zamiast coś zmieniać w swoim
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@doenutt:
@Jason_L_McCabe:
Macie rację, ale wychodzę z założenia, że lepiej już kupić te parę kwiatków więcej niż później usłyszeć "jaki skąpy #!$%@?, szkoda mu było kasy żeby kupić kwiatka więcej" - bo taka jest wlasnie logikarozowychpaskow. Słyszeliscie zeby ojciec jakiegoś chlopaka sie obrazil, bo młody coś dostał od rozowego, a ojciec juz nie? A o matce która miała focha bo nie dostała kwiatka, a jej córa tak?
  • Odpowiedz
bo taka jest wlasnie logikarozowychpaskow


@k4rolex: nie istnieje coś takiego jak generalna ogólna lokigarozowych pasków - to jest logika ludzi, z którymi masz do czynienia i jest taka bo im na to spokojnie pozwalasz, jednocześnie ładując akumulatory frustracją... jak myślisz do czego to Cię w życiu/związku doprowadzi?

Kluczowe jest to aby o swoich uczuciach, problemach i wątpliwościach rozmawiać. Jasne możesz zlać to, i tamto, i tamto też - a następnie frustrować się na mikro, że logikarozowych, ale serio nie dostrzegasz, że tu problemem jest Twoja logika? Masz z czymś problem i nic z nim nie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
"Kluczowe jest to aby o swoich uczuciach, problemach i wątpliwościach rozmawiać."

@Jason_L_McCabe: człowieku o czym Ty do mnie ? Mój wpis dotyczy przewagi dniarozowych nad dniemniebieskich (czyli wpis o bzdurach)a Ty mi tu wyjeżdżasz,że o swoich uczuciach i problemach rozmawiać. Rozumiem, że przy następnym dniu kobiet mam powiedzieć kobietom którym dawałem kwiata do tej pory, że tera kwiatków nie bedzie bo bede dawał tylko swojej. Zaczynasz trochę #!$%@?
  • Odpowiedz
Rozumiem, że przy następnym dniu kobiet mam powiedzieć kobietom którym dawałem kwiata do tej pory, że tera kwiatków nie bedzie bo bede dawał tylko swojej.


@k4rolex: Niekoniecznie, ale zawsze to lepsze niż #!$%@?ć na mikro "och jak mi źle, muszę wszystkim dawać kwiatki, głupia #logikarozowychpaskow" - nie głupia logika różowych pasków tylko małe jaja niebieskich :)
  • Odpowiedz
nie napisałem, że mi źle bo musze wszystkim dać kwiatki xD


@k4rolex: dokładnie to napisałeś:

Jak ide z kwiatkiem do jednej to muszę też kupić drugiej, której nie widzę potrzeby dawać kwiatka, ale trzeba bo inaczej będzie foch i krzywe miny.
  • Odpowiedz
@k4rolex: W Japoni jest tak że na Walentynki to kobiety dają czekoladki mężczyznom, natomiast miesiąc później mężczyźni dają kobietom w czasie Białego Dnia. Jednak Biały Dzień to taka trochę biedawersja walentynek, to faceci dostają najwięcej podarunków.
  • Odpowiedz