Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #dzienchlopaka (^^ˇ)

Czuję, że wkraczam w swoje najlepsze lata, #!$%@? mnie energia. Wstaję każdego dnia i wiem, że to jest mój dzień, że tylko ode mnie zależy, jak on będzie wyglądał. Mam #pracbaza, która dostarcza mi tyle samo nerwów, co radości, ale którą koniec końców uwielbiam, hobby dzięki któremu dostarczam sporą dawkę endorfin, grono ludzi, z którymi lubię spędzać czas oraz Mirko, które zawsze rozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nawet po mimo tego, że czasem łapią #feels z uwagi na #tfwnogf — jest zajebiście!

Czuję dobrze człowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłego dnia #niebieskiepaski, niech #rozowepaski o Was dbają!
  • 38
@pijanstwo: skoro Ciebie to bawi, to wybacz, ze ktokolwiek raczy to traktowac chocby pol-serio. W sumie nawet nie wiem, do czego sie przyczepiles. Jak ktos traktuje serio wielkanoc, boze cialo, albo pierwszy dzien lata, czy inne barburki, to tez jest smieszny, bo Ty mozesz tego nie uznawac?
@pijanstwo: skad Ty czlowieku to wywnioskowales? Ja mojemu rozowemu opowiadam o teorii grafow, albo innych matematycznych rzeczach i to znosi i nawet sie interesuje, a Ty przyjales za powod #tfwnogf obchodzenie swieta? Poza tym nie wydaje mi sie, zeby tam byly jakies zale, bardziej sucha informacja.