Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Jakie to wszystko jest chińskie :P Tobie tak na serio się to podoba? :P A może czas zainteresowac sie porządnymi motocyklami co nie tylko są kopiami zerżniętymi z legendy? :>
To tak jakby się publicznie zachwycać plastikową podróbką Pateka. Bo wygląda jak Patek, ale kosztuje 29$ :P
@Kick_Ass: Kierunek bardzo ciekawy. Ściąganie "szkieletu" do zrobienia moto pod widzimisię klienta. Przy trzymaniu jakości na przyzwoitym poziomie powinno mieć wzięcie : ) W tym konkretnym moto strasznie boli mnie w oczy brak jakiegokolwiek nadkola przed marnym filtrem bez żadnego gasboxa.
@blubi_su: pewnie że mi się podoba, ma mi się nie podobać bo chińskie? dzieje się na rynku motocykli, zobacz jaki wzrost zanotował junak/romet/zipp, czy wszyscy ci ludzie są gorsi od normalnych motocyklistów bo latają na "podróbach"
gasboxa


@caferacer: Chyba airboxa. No i zwróć uwage że ten chiński filterek za 12pln ma tylko na jednym zdjęciu które jest z kompletnie innego modelu :> Gaźnik w tym poprzednim jest nietknięty. i nawet najlepsze zdjęcia i cienie nie zmienią silnika który jest po prostu, no, chiński :P

@Kick_Ass: 50k bez remontu! Woooow, no szok! Raz że nie daję wiary, dwa że co to jest 50k? Dwa sezony jazdy :>
@blubi_su: obejrzyj stronkę . Chciałbym zobaczyć jak na 125-tce robisz 50 tyś w dwa sezony :) Wiesz ze to są głównie motocykle do jazdy w mieście, pewnie można tak jak mnich , zjechać pół świata, chyba tylko żeby pokazać że można i że się da.
@blubi_su: Tak, airboxa. Wiadomo o co chodzi : )

Linki na kolektorze wydechowym to też nieciekawa sprawa. Wiem, że to czepialstwo ale takie niedociągnięcia i ich awarie mocno później wpływają na opinię podczas używania. A jest tego pewnie więcej, czego nie widać na kilku zdjęciach.

Mimo wszystko i tak uważam, że kierunek ciekawy.
@Gixaar: E? Człowieku, jeździłem na Romecie jak Cie na świecie nie było, miałem w życiu od Rucholi, przez Japonię, Włochy, UK, po Niemcy. Przejeździłem dziesiątkami najróżniejszych maszyn. W sumie to ponad 25 lat jazdy. I mówie co mi się podoba a co nie.