Wpis z mikrobloga

SS Dirlewanger w Ajdarze potwierdzili sami ajdarowcy - szach i mat dla Bianki Zalewskiej (TVN/Espresso), która publicznie zarzucała mi kłamstwa, a w prywatnych rozmowach twierdziła, że jestem agentem rosyjskiego wywiadu. I co teraz, pani Bianko? http://www.wykop.pl/link/2779691/ukraina-symbolika-ss-dirlewanger-w-batalionie-ajdar-okazala-sie-prawda/

#polska #poznan #ukraina #donbaswar
Pobierz tomasz-maciejczuk - SS Dirlewanger w Ajdarze potwierdzili sami ajdarowcy - szach i ma...
źródło: comment_VmUWGUNSW71Sjlfj9JT71hrOR7eLJY5f.jpg
  • 23
@tomasz-maciejczuk: Samo otrzymanie medalu niewiele znaczy. Czy jakby Ci rosyjscy dziennikarze opisujący historie z "cyborgami" dostali za tę audycję medal od Poroszenki to by oznaczało, że nie powiedzieli prawdy tylko propagandę? Swoją drogą co myślisz o ich artykule (audycji nie słyszałem)
@dziadzio: Przecież mój pra pra pradziadek brał udział w powstaniu styczniowym, a pra dziadek leży na polskim cmentarzu w Krasiłowie, więc nie wiem o jakiej czystości idzie tu mowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przecież mój pra pra pradziadek brał udział w powstaniu styczniowym, a pra pra dziadek leży na polskim cmentarzu w Krasiłowie


@Aryo i czego to dowodzi? a tak poza tym to juz ci sie odwidzialo i nie popierasz bandery i tej calej ukro ruchawki na upainie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)