Wpis z mikrobloga

@UgryzSuchara: Po prostu głupota nauczycielki, trafiają się takie/tacy i cóż począć? Jedni podejdą do tego rozsądnie (masz kanały a,b,c itd. w tv, a jeżeli nie lubisz tv to gazety x,y,z, jak to było w przypadku mojego nauczyciela z liceum), albo i nie (kuzyn też na podobną osobę trafił jak op). Nawet jak się nie do ruszenia wydaje, to po prostu zgłaszać te głupoty do dyrekcji, najlepiej grupowo. Nie będą trzymać na
@Cervantes006: nam nauczyciel polskiego kazał czasem obejrzeć teatr telewizji czy np. "Ostateczne rozwiązanie", ale też jak leciał Władca Pierścieni w TVNie, to kazał obejrzeć, innym razem chciał żeby każdy przez święta sobie obejrzał Avatara, a potem omawialiśmy to na lekcji. Bywało też tak, że kazał przeczytać artykuł z Wyborczej. I jak kiedyś coś mówił o wyborczej, to spytałem, czy konieczne jest "czytanie tej lewackiej gazety", tak trochę dla beki. No i
Ja osobiście z całym szacunkiem do kolegi, nie wierze, ze zadanie domowe brzmiało: zrób prasówkę tylko na podstawie faktów TVN. No wyobrażasz to sobie?


@empeash: a co w tym niby dziwnego? Za moich czasów robiło się na WOSie prasówki z Wyborczej - i w czym problem? Żeby obejrzeć te 20 minut i spisać, co się widziało? Widać babka ogląda akurat Fakty a nie Wydarzenia i na tej podstawie zweryfikuje, czy gówniarze
@Cervantes006: co jest lepsze? Debil co nie ogląda żadnych wiadomość/czyta gazety, czy taki który zobaczy wydarzenia, fakty, czy poczyta cośtam w wyborczej. Jeżeli to nie jest fanatyzm i łykanie wszystkiego tylko bycie na bierząco z ważnymi wydarzeniami to lepiej żeby coś w ogóle czytał innego niż Fakt. A niestety to właśnie jest powszechnie czytane.
@nowik: Bez przesady, nie mam ochoty wywoływać jakiejś ogólnokrajowej gównoburzy z powodu jedynki. W ogóle myślałem, że ten wpis przejdzie bez echa, a tu widzę trafiłem pod zmasowany ostrzał Wykopków :P
@Chulio: Na Podkarpaciu, przynajmniej w moim rejonie.