Wpis z mikrobloga

@Cervantes006: własne zdanie trzeba mieć. Nie wiem jak brzmiało zadanie domowe.

Jeżeli brzmiało "obejrzyj fakty tvn" to twój brat dokonał wyboru, ale miał względnie jasne zadanie i jego bojownictwo o polskość jest imho śmieszne.

Jeżeli brzmiało "obejrzyj jakieś wiadomości w tv" - to czegoś mi brakuje w tej relacji, bo nie wiem, czy nie przyniósł np. panoramy i dostał jedynkę że nie fakty, czy dalej nic nie obejrzał, ale zrobił sam
@MarianoaItaliano:
@sunsu-sun:
@Cervantes006:
@empeash:
@greg_hype:
@UgryzSuchara:

Nie wnikam w to co on miał z tego dziennika wyciągnąć i z jakich powodów, Ale jako rodzic dziecka któremu by dano takie zadanie na drugi dzień byłbym w szkole z awantura jakim prawem szkoła uzależnia stawianie ocen od posiadania lub nie telewizora. Moje dzieci wychowane są bez telewizora od malenkosci. Nawet dziś kiedy pytam czy kupić tv nikt nie
@Cervantes006: . Z drugiej strony dostał zadanie domowe a argumentem przeciw jest, ze nie ogłada tv. To na polskim niech powie, ze książek nie czyta.

Słaby argument. Książki na jakich opiera sie edukacja to lektury. Można je czytać a w przypadku problemów z czytaniem można odsłuchać. Natomaist obowiązuje cię kanon lektur. Możesz korzystać z bibliotek czy znajomych. W przypadku tv nigdzie w programie szkolnym nikt nie może cię zmusić do posiadania
@muchabzz: nie posiadanie tv nie wyklucza odrobienia zadania domowego polegającego na obejrzeniu wiadomości ;) nie posiadanie jakiejś książki nie zwalanie z jej czytania jako lektury. Jakbym ja był nauczycielem i słyszał argument o wychowywaniu bez tv to bym sie śmiał i #!$%@?. Jest internet, sa znajomi. Odrób #!$%@? lekcje i wychowuj sie bez tv.
To z e-dziennika.


@Navari: Nie ma sensu. Nie takie rzeczy się robiło w opcjach deweloperskich przeglądarki ;)

Moje dzieci wychowane są bez telewizora od malenkosci


@muchabzz: Tą samą sytuacje miałem w podstawówce z internetem. Wielka afera bo nie mogę odrobić w domu lekcji z informatyki bo jestem "wykluczony cyfrowo". Tylko co z tego skoro w szkole była ogólnodostępna pracownia komputerowa z dostępem do internetu? Tak samo u ciebie. Jeżeli dzieciaki