Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, nie wierze... 15 tys ludzi maszerowalo ulicami #bruksela z haslem 'Refugees welcome'. Mieszkalem w #belgia wiele lat, moja ex zona jest belgijka. Nie wiem kto i jak zebral tylu ludzi na pochodzie, ale wszyscy moi znajomi z Belgii (a mam ich naprawde sporo), wyznaja poglad, ze kraj juz dawno sie skonczyl przez emigracje muzulmanow. Dzielnice St. Gilles, Molenbeek, Anderlecht - brud, smrod, ubostwo, zasilki, przestepczosc. A kiedys podobno (lata 70), byly to fajne, zadbane, bezpieczne miejsca. Sami Belgowie #!$%@? z Brukseli do okolicznych miasteczek i wsi (Jezus Eik, Overijse, itd), gdzie jeszcze imigranci nie zajeli calych ulic. Nawet taka, jeszcze kilka lat temu 'belgijska' dzielnica Brukseli jak Etterbeek powoli sie poddaje i belgow tam coraz mniej. Broni sie jeszcze Woluve St. Pierre, bo jest droga, na razie. Ale pewnie do czasu. Bylo mnostwo incydentow w Brukseli, w ktorych glowne role grali muzulmani - chocby krwawy zamach na Muzeum Zydowskie. To bylo medialne. Ale wiele z drobniejszych nie przemyka do mediow swiatowych. Jak jakis palant (wiadomej wiary) wymachiwal pistoletem na stacji tramwaju Arsenal w 2013 roku, to tylko belgijskie gazety o tym napisaly, nie znalazlem wzmianki w prasie poza Belgistanem. A takich zdarzen bylo sporo, lokalnych. Pieknie dziala tez (mimo, ze przywodca siedzi w pierdlu) organizacja Sharjah for Belgium, ktora wytyczyla sobie za cel #!$%@? Belgow z Belgii i wprowadzic tam kalifat z prawem wiadomo jakim. Nawet maja swoich radnych w stolicy Europy. Moj syn zas chodzi do szkoly w Brukseli i w jego klasie jest 14 muzulmanow, 6 Belgow, 1 Polak i jeden Wegier. To obrazuje jaka sile maja muzulmanie w Belgii.
Naprawde nie wierze, ze az tyle Belgow wyszlo na ulice za przyjeciem uchodzcow... Masakra
#uchodzcy
profumo - Ja #!$%@?, nie wierze... 15 tys ludzi maszerowalo ulicami #bruksela z hasle...

źródło: comment_XbtVb3fIdO1bNcONuce7KSx3vO29gTgp.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Sami Belgowie #!$%@? z Brukseli do okolicznych miasteczek i wsi


@profumo: No i tu widać jaki to naród. Zamiast walczyc o swoje to #!$%@?ą. Mają hajs i nie chce im sie stawiać, łatwiej sie wyprowadzić, a brudasy robią swoje konsekwentnie. To jest problem Europy, ona nie ma juz swoich findamentów morlanych, przez to jest miękka i niespójna, muslimy są zjednoczeni i prą na przód bo wiedzą że w Europie nikt im
  • Odpowiedz
@sir_pszemek: Pomyśleć że

Dzielnice St. Gilles, Molenbeek, Anderlecht - brud, smrod, ubostwo, zasilki, przestepczosc. A kiedys podobno (lata 70), byly to fajne, zadbane, bezpieczne miejsca.

a oni nadal sa hepi i wybierają tych co wybierają i robią to co robią to słowa JKM "europa jest trupem" przestają budzić uśmieszek "niee no janusz nie przesadzaj" tylko napawają ponurym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@profumo: Przecież w Belgii jest tylko 6% muzułmanów. Problem w tym, że prawie wszyscy z nich osiedlają się właśnie w Brukseli i jest ich tam nieproporcjonalnie dużo-stanowią aż 25% populacji.
  • Odpowiedz
@profumo: mieszkam w Antwerpii. Cale szczescie w "bialej" dzielnicy. Marokanow i Murzynow mozna u mnie liczyc na palcach. Ale sa dzielnice jak borgerhout gdzie lepiej w nocy nie wchodzic, albo Merksem gdzie na kazdym rogu jest policja.
Z mojego doswiadczenia, wiem ze Belgowie sa przeciw ale strach/obawa ostracyzmu/ uznania za rasiste nie pozwala sie im przeciwstawic. Niewielu tak naprawde mowi otwarcie ze muzelmanie to rak ktory toczy Belgie i zrobil sie
  • Odpowiedz
No i tu widać jaki to naród. Zamiast walczyc o swoje to #!$%@?ą. Mają hajs i nie chce im sie stawiać, łatwiej sie wyprowadzić, a brudasy robią swoje konsekwentnie. To jest problem Europy, ona nie ma juz swoich findamentów morlanych, przez to jest miękka i niespójna, muslimy są zjednoczeni i prą na przód bo wiedzą że w Europie nikt im sie nie postawi ale da pieniądze i ucieknie.


@Obserwator_z_ramienia_ONZ: To nie
  • Odpowiedz
  • 0
@profumo: jak widzisz na transparencie masz napis "comac", komunistyczna organizacja.Duza czesc z nich to studenci,ktorzy sie wychowali z dzieciakami imigrantów.
Ale np. tutejsi dzieci polskich imigrantow maja w wiekszości patriotyczne poglądy i plują w twarz na tą zaraze.
A co do dzielnic to masz racje,ale musisz przyznac ze polaka tez spotkasz praktycznie na kazdym rogu;)
  • Odpowiedz