Wpis z mikrobloga

@krol_bolu: Gdzie napisałem że jest lewakiem? Dla mnie ważniejsze jest to, że jest uczniem balcerowicza i kolegą frasyniuka. #!$%@? zmieni, bo nie po to został wyjęty z kapelusza żeby coś zmieniać. Jak się sypie jeden układ, to się tworzy nowy z tych samych złodziei, nazywa inaczej i nawołuje do zmian. Takie proste a na idiotów wpatrzonych w TV wystarczy.
@soosh071: a jaki system się sypie? Bo z tego co widzimy w sondażach to przejmie wladze PiS czyli staly element systemu. Zamienią sie tylko miejscami z PO. A co do tego ucznia Balcerowicza to według prawakow lepiej bylo lewacko utrzymywać nierentowne zaklady czy prywatyzowac? Ja się gubie w tej logice i pytam poważnie.
@krol_bolu: Wisi mi Pis i nie jestem prawakiem, żeby cisnąć lewaków wystarczy logika. Rozumiemy czy pisać z CAPSEM? Chyba nie ogarniasz jak te prywatyzacje się odbywają i kto na tym zarabia, ale czego ja wymagam. Sypie się bo twoi POlityczni idole idą do śmietnika, zastępuje ich zgrana karta PIS-u ale to zawsze skręt w stronę Polski której to ani petru, ani balcerowicz ani frasyniuk nigdy nie mieli i nie mają na