Wpis z mikrobloga

@andrzejcebula: Podsumowując uważasz, że można robić zrzynkę o ile "nikt sie nie dowie" bo przecież liczy się skuteczność. Dodatkowo jesteś święcie przekonany że na 100% kupili prawa autorskie do tego bo nikt ich nie pozwał. A na koniec stwierdziłeś, że moje poglądy przysłoniły mi zdolność do wyciągania wniosków.

Nie no spoko.
  • Odpowiedz
@CreativePL: powiedz mi, co jest zlego w "tlumaczeniu krula" - jest jest dyskusja, to chyba dobrze, bo ona jest podstawa rozumu i godnosci czlowieka, a nie krytykuejsz argumentow, a sam fakt dyskusji. troche slabe, zwlaszcza, ze gdy sie spojrzy na szerszy kontekst i nie ogranicza sie do skrotu myslowego ktory sie utworzylo samemu, to jednak nie jest to takie "kontrowersyjne", jak mowia w TVP
@LordOfTheBananas:
co nie zmienia
  • Odpowiedz
@asenjo: Hm... może żałosnym jest że od 20 lat trzeba tłumaczyć słowa janusza który defacto jest politykiem i powinien się nauczyć żeby nie #!$%@?ć głupot? Co najlepsze tylko wyznawcy Janusza wiedzą co on miał namyśli a cała reszta się myli, bo przecież lewaki hehe nie potrafią racjonalnie myśleć. Tylko wyznawcy 3% mają na to monopol.

Dziś nawet widziałem znalezisko w którym ktoś zrobił zdjęcia krula siedzącego 10 rzędów przed nim na jakimś wykładzie. To zdjęcie miało być dowodem na to, że janusz rok temu nie spał na obradach w PE, a ci źli reporterzy robią mu zdjęcia akurat jak on mruga... czaisz ten absurd?
  • Odpowiedz
Jak PiS uważam w tej chwili za jedynego realnego zbawcę Wszechpolski, tak @andrzejcebula jebnij się w czoło, bo #!$%@?. Fajnie, że się ludziom podoba, fajnie, że fajne, ale jeśli to plagiat, to plagiat, a nie żadna inspiracja. Osoby odpowiedzialne za ten spot w takim wypadku nie wykazałyby się kreatywnością, tylko #!$%@? śmierdzącym lenistwem.

I może to być najlepszy spot na świecie i podobać się wszystkim, ale w takim wypadku nie jest
  • Odpowiedz
@Rabusek: Jeżeli głupo spot(sam spot jest bardzo dobry ale chodzi o wartość) ma spowodować zmiane głosu to zrób coś dla Polski i zostań 25 w domu. Chociaż nos polityczny podpowiada mi, że popierasz a być może i działasz w PIS a to nawrócenie to taka ściema.
  • Odpowiedz