Wpis z mikrobloga

W peżo 307 2.0 136 KM benzyna jest fap? Bo ciotce się świeci "depollution system faulty", świeci się check engine i trochę faluja obroty na luzie ale niewiele, o kilkanaście obrotów a raz mie zgas na wolnych obrotach. #motoryzacja #peugeot #307 #fhancuskatechnologia #obrazekdlazwiekszeniaatencji
S.....6 - W peżo 307 2.0 136 KM benzyna jest fap? Bo ciotce się świeci "depollution s...

źródło: comment_woh0WObQbUtL3L26CEAEwcjClrPMNnh9.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"depollution system faulty"


@Shodan56: najpierw przeczytałem tak, jakby chodziło o jakiś system depopulacji.
Że wiesz. Samochód będzie dążył do samozniszczenia na drodze celem zmniejszenia populacji.
  • Odpowiedz
@Shodan56: albo problemy z katalizatorem, czyli stary/zapchany, albo problem z ktoras sonda lambda. Podjedz do kogos kto ma lexie, niech Ci sprawdzi dokladnie. A masz lpg? Jesli tak to mozze byc tez od rozregulowanej instalacji.
  • Odpowiedz
@Shodan56: czyli kat sie powoli konczy. Tak czy siak jedz do kogos kto ma lexie i za 50zl powinienes sie dokladnie dowiedziec co dolega autu. Jak jestes z wawy to napisz mi na pw, dam Ci namiar na dobrego czlowieka ;)
  • Odpowiedz
@dzikiczytelnik: To ciotka już tam się umówiła z jakimś mechanikiem, nie jest z Warszawy, chociaż też mazowieckie. Zresztą ja już z tym peżotem się nie będę widział przez następne kilka miesięcy

  • Odpowiedz